Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felszoktátok pofozni a csajoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszoktátok pofozni a csajotokat, csakhogy tudja hol a helye a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hányszor? Nem bánjátok meg?

Csajok ezt ti eltűritek?


Lehet már én is kipróbálom, nem csináltam eddig...



2014. márc. 25. 10:39
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
69%
Engem elég lenne ha egyszer megütne. Biztos hogy többet nem látna... De vannak olyanok akik eltűrik, itt is olvastam már hajmeresztő történeteket lányoktól, akik mindent eltűrnek... De egyáltalán nem tartom férfias dolognak az ütést, mindent meg lehet beszélni. Ha máskor nem, kicsit később, mire lenyugszotok, addig meg félre kell vonulni lehiggadni
2014. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
76%
azt nem szeretik ,csak ha fojtogatod őket sex közben-
2014. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim válasza:
56%
igen az utolsónak igaza van.... az ilyen kis piti dolgokat nem szeretik,csak ha szanaszét csinálod őket,vagy pl.fojtogatod őket,kikötözöd stb.
2014. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
16%

én azt az elvet vallom amit a kedves kérdező!

a férfi az legyen férfi, nehogy már egy párkapcsolatban a férfi azt hallgassa hogy a nő kiabál vele!

pár éve ez még elképzelhetetlen volt, igenis keményen szoktam fogni a partnereim, de eddig az összes elismerte, hogy igen, neki ez hiányzott,a sok papucs férfitől még ilyet soha nem kapott.

és utána pitizett, mint a kiskutyák!

2014. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
58%
De az erőszak miért megoldás? Egy saller semmit nem old meg, engem spec csak jobban feldühítene. Természetesen utána fel is út, le is út.
2014. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
73%

szerinted hol a helyük a nőknek a párkapcsolatban ????



Akár ha fenyegetne bántalmazással a párom, akkor addig lett volna a párom...


Hááát, nagy az Isten állatkertje

2014. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
76%

Én nem, ha engem felidegesít, eladom 3 tevéért.

Ahmed.

2014. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
18%

bírom az ilyen nőket, hogy fel is út le is út...

azt hiszed összetörik a világ, mert elmeész?

még pezsgőt is bontanék!pitizzen a nő az nekik való a férfiak meg a fajfenntartó ösztöneiket gyakorolják.

2014. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
23%
amúgy meg bírom, itt a GyiK-en milyen tökéletes erkölcsileg feddhetetlen nők vannak, egyből lelépnének egy pofontól. Csak kár, hogy a valóság nem ezt mutatja, ha a falak beszélni tudnának... (a pénz, a kapcsolatfüggőség, a biztos háttér még mindig nagy úr).
2014. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 Moszuke ***** válasza:
37%
azok a nők akik ezt eltűrik azok bevonzanak maguk mellé és ki is provokálják a pofont "az asszony verve jó" típusú pasiktól.
2014. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!