Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felszoktátok pofozni a csajoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszoktátok pofozni a csajotokat, csakhogy tudja hol a helye a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hányszor? Nem bánjátok meg?

Csajok ezt ti eltűritek?


Lehet már én is kipróbálom, nem csináltam eddig...



2014. márc. 25. 10:39
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Hát lehet itt olvasni mindent.. Akkor elmondom nőként az én véleményemet is: azért nem ütünk meg egy nőt, hogy "tudja hol a helye"... Amúgy sem ütünk meg egy nőt (én úgy tanultam, hogy egy férfi nem emel kezet egy nőre (és nem is rugdossa...)) DE! nem azért, de sokszor egy nő igazán ki tudja érdemelni... A férfinek kéne hordania a gatyát, persze ha erre ráérez, akkor elszaladhat vele a ló, ami már megint nem jó. De akkor is, szerintem a férfi legyen a "falkavezér" de nem úgy, hogy a nő el van nyomva. Szóval nőt nem bántunk, csak ha nagyon kiérdemli (elr*bancosodik, megcsalja a fickót, túl sokat hisz magáról vagy hasonlók).. De akkor is max egy észhez térítő pofon.

Bár ilyen indokokért a férfiak is megérdemelnek egy pofont.

Nyugodtan lehet támadni, ez csak az én véleményem.:)

2014. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
80%

#41:


SEMMILYEN indokkal nincs pofon.


És nekem falkavezér sem kell. Nem vagyok kutya. A közös megbeszélés működik csak. Ha nincs teljes egyetértés, akkor felváltva engedünk. Mikor kinek a fontosabb.

2014. ápr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
48%

én nőként mondom azt, hogy van amikor egy nő megérdemli azt a pofont....


pl ha szakítok, az nem ez a kategória....mégis kaptam érte pofont. ezért is ütöttem vissza....


de ha pl egy csaj veszekszik a férjemmel, és közli vele hogy ha nem ad neki igazat akkor leköpi, majd a férjem megmondja halálos nyugalommal hogy abban az esetben pofán vágja, és ennek ellenére a nő mégis megalázza azzal hogy leköpi, akkor igenis kijárt a csajnak az a pofon.....


azért szerintem a nők se használják ki azt hogy a pasikba azt ültetik hogy nőt nem szabad megütni.


Mindennek van határa.

2014. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Az első férjem néha lekevert egy pofont, még fiatal voltam és nagyon pofátlanul elengedtem magam vele szemben, de neki ez valahogy jól is állt, őrá nem haragudtam meg érte. A 2-kal csöndben gyilkolásszuk egymást, ha épp olyan fázisban vagyunk, hogy semmi nem tetszik. De tőle nem fogadnám el ha megütne, őt ez miatt azonnal otthagynám. Lehet ez is olyan, hogy valakinek jól áll, valakitől nem jön jól ki.
2014. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 siitiboy válasza:
0%
Egy pofonak mindig nevelo hatasa van!ha egy pi...a pofatlan veled verd szajba akar csak egy takony kojkot.Az eroszak nem jo,de vannak nok akik egyenes kikovetelik es kivajnak hogy verjek oket.Nem vagyok buszke ra,de nem egyet es ketott kepeltem mar fel es utan rendbe jott az agyuk,egyszer egy idiota libat lezartam a pincebe mert egy ertelmetlen hiszteria rohama volt,s addig tartottam bezarva amig le nem higgad..lass csodat...azota nincsenek rohamai.Olyan ez mint egy kezeles..addig kel alkalmazni amig nem hat
2014. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
9-es. 8 napba belefér a gyógyulás. Ha benne van, akkor nem lesz semmi jelentés. Azok a nők, akiket bántalmaznak nem merik említeni senkinek. Van olyan mikor a csajok bántják a csávót. Van olyan csaj/csávó aki igényli. De fizikailag bántani valakit nem jó dolog. A lelki az hatásosabb.
2020. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!