Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felszoktátok pofozni a csajoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszoktátok pofozni a csajotokat, csakhogy tudja hol a helye a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hányszor? Nem bánjátok meg?

Csajok ezt ti eltűritek?


Lehet már én is kipróbálom, nem csináltam eddig...



2014. márc. 25. 10:39
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
54%
Én nem értem, mi a szart kell 30+ hozzászóláson keresztül vitatkozni, meg lelkizni egy nyilvánvalóan provokatív trollkodáson...
2014. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező egy troll provokátor, de a kérdés maga létező jelenség.
2014. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan hagyjuk màr ezt bevonzos szöveget! Csernus -.-

Azért talàltàk ki ezt a kifelyezést, hogy betanàk az embereket, hogy kell talpat nyalni!

2014. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
betanitsàk*
2014. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
36%

Elég provokatív a kérdés szerintem is. Az erőszak pláne egy párkapcsolaton belül nem megoldás. Mindenesetre vannak helyzetek amiknél ha nem is lefogdható de talán érthető.


Amikor valaki csak így "hogy tudja hol a helye" csinálja az nem elfogdható.

Engem egyszer próbált meg megütni pasi fájdalomokozási célból, ráfázott, 10+ év aktív küzdősportos múlttal nem volt kihívás de nem is az volt a célom, hogy laposra verjem hanem, hogy magam megvédjem. Párkapcsolaton belül nem tűrnék ilyet.

2014. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
5%

utolsó

20 év karate múlt van mögöttem, előtte meg súlyemelő voltam.

azért egy ilyen szituációt megnéznék, mint amit te írtál, nem szoktam kemény lenni edzésen sem, de nem szeretnek velem küzdeni, főleg nem a lányok.

2014. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
76%

Szóval mindenki lelépne, feljelentene, stb...?

Kár, hogy a valóságban nem ezt lehet látni. Milliónyi agybeteg nő van, akik a végsőkig kitartanak a bunkó, agresszív pasi mellett. "Mert ő belül jó ember, tudom, hogy nem ilyen, stb..."

Sokkal kevesebb családon belüli erőszak bűntény lenne, ha valóban úgy gondolkodnának a nők, ahogyan az itt van leírva.

2014. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
63%

35-ös vagyok, lehet hogy te az vagy, az a csávó viszont (megjegyzem minden ésszerű és elfogadható indok nélkül akart képen vágni) nagyjából az én súlycsoportom volt és kb 10 cm-mel magasabb. Nem vagyok egy Oyama de kellemteln tudok lenni egy pasinak is.


Nem vagyok sem öngyilkosjelölt sem kamikaze, de azt senkinek nem hagyom hogy ok nélkül megüssön (az ő indoka szerintem nem volt elfogadható), ha jóval nagyobb darab meg nehezebb arra ott a paprikaspraym vagy a viperám. (nem jó kedvből hordom magmnál ezeket a cuccokat de sokat mászkálok éjszaka, és borsod amúgy sem a jó közbiztonságáról híres)

Nem kell leszólni attól hogy nő vagyok. A példámban sem én provokáltam a dolgot, az akkori párommmal volt nézeteltérése a pasinak és gondolta rajtam bosszúlja meg.


Az meg hogy te személy szerint karatéztál, súlyemelő voltál áruld már el miféle jelentősséggel bír az én eseteben? Nem te voltál ott, vagy szerinted minden pasi 20 évig karatezott és súlyt emelt? Mit kellett volna tennem, hagyni hogy megüssön? Áruld má el miégi miért szúrja a szemed a válaszom.

2014. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
55%

Engem az egyik exem pofozott fel amikor dobni akartam amiért megcsalt.


Nem tudom másnál hogy megy, de én reflexből visszaütöttem. Nem is gondolkodtam. Eléggé ledöbbent, de nem mert megütni újra. Lényeg hogy a végén elhagytam.


És bárkivel megtenném ugyanúgy, ha megütne. Visszakapja, aztán otthagyom.


Nem is értem hogy gondoltad hogy normális nő ezt tűrni fogja...

2014. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Ha olyan szinten lenne tiszteletlen vagy aljas hogy megerdemelne, akkor mar nem veszodom ezzel, szakitok es kesz.
2014. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!