Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok a "barátzónár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a "barátzónáról"?

Figyelt kérdés

Elsősorban a hölgyeket kérdezném.

Most vagyok végzős középiskolás és van egy lány az osztályban... (milyen meglepő) Az első 1-2 évben nem is vettünk tudomást egymásról, max köszönőviszonyban voltunk, semmi egyéb. Harmadikban viszont egy órán egymás mellé sikerül ülnünk, én elég közömbös voltam, de ő elnevetgélt a hülyeségeimen. Aztán ahogy telt az idő egyre jobb viszonyban lettünk, de még nem tetszett.

Viszont mostanában eléggé megváltozott (pozitív irányba) és nem rég volt egy buli, ahol mindketten ottvoltunk, kicsit leitattuk egymást és elég jól elvoltunk este :D


Na de a lényeg: azóta kezdem úgy érezni, hogy megtetszett és bár nem vagyok egy testbeszéd-szakértő, de úgy veszem észre, hogy én is neki (beszéd közben igazgatja a haját, szinte mindig mosolyog, azon a poénon is nevet amiről én is tudom, hogy nagyon sz@r volt stb.)

Na de a regény után a lényeg: ha egy lány sokáig csak barátként tekint egy srácra lehetséges, hogy egyszer többet érezzen, vagy aki barát volt az barát marad? Érdemes lenne próbálkoznom nála? Ha igen, hogyan kellene?



2014. márc. 25. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"Viszont mostanában eléggé megváltozott (pozitív irányba)"


Ez mit takar? Miniszoknyában jár és kirakja a csöcsét vagy mit értesz ezalatt?

2014. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem törvényszerű.
2014. márc. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom a barátzónáról hogy cs*ssze meg az is aki odatesz engem ha én nem oda akarok kerülni! :D
2014. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!