Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfitársaim, belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, belemennétek olyan dologba hogy barátnőtök mellett lefeküdjetek valaki mással csak azért mert párotoktól nem kapjátok meg a szexuális törődés semmilyen formáját?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, és barátom eléggé önmegtartóztatja magát. Ebből kifolyólag még szűz, és elvileg "fél" a szextő, konkrétan a fájdalomtól stb.

Szinte már rojtosra beszéltem neki a számat ezzel kapcsolatban hogy ez nem így van és miért dől be minden innen-onnan hallott szövegnek. Én tényleg minden megpróbáltam de nekem "több kell".

Most nyugodtan le lehet nézni emiatt, de igen pasiból vagyok és kicsit szégyellem hogy folyton a szexen kattog az agyam... Szeretem a barátnőm, sőt továbbra is szeretném de itt már forogtak dolgok a fejemben (lásd fönti kérdés)

Hiszen fiatalok vagyunk még..szerintetek?



2014. márc. 26. 14:03
1 2 3
 21/24 PearlDiver ***** válasza:
#20 én csak annyit "ugatnék be", hogy nem hiszem hogy a szex kell hogy a legfontosabb legyen egy kapcsolatban, amellett hogy nem szabad alulértékelni a szerepét. Az a véleményem, hogy egy szexre kihegyezett kapcsolatban előbb-utóbb mindenképpen lesznek olyan problémák, amik abból adódnak, hogy ezt tekintik elsődleges összekötő kapocsnak. Egy párkapcsolatot szerintem több lábra kell felállítani, és ebből csak egy a szexualitás - mellette ott van még a hűség, a bizalom, a közös tevékenységek, segítségnyújtás, türelem stb. ilyen klasszikus erények. szex nélkül ezek valóban frigiddé tudnak válni, de bármelyiket elhagyod, az legalább ilyen rosszat tesz.
2014. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én meg már bele se ugatok. Dowd szokás szerint leírta minden épkézláb gondolatomat.
2014. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
:DDDD
2014. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm Dowd-nek a reális oldal bemutatását.

most már csak azt kell eldöntenem hogy ennek tudatában örüljek vagy sírjak..

2014. márc. 26. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!