Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfitársaim, belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, belemennétek olyan dologba hogy barátnőtök mellett lefeküdjetek valaki mással csak azért mert párotoktól nem kapjátok meg a szexuális törődés semmilyen formáját?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, és barátom eléggé önmegtartóztatja magát. Ebből kifolyólag még szűz, és elvileg "fél" a szextő, konkrétan a fájdalomtól stb.

Szinte már rojtosra beszéltem neki a számat ezzel kapcsolatban hogy ez nem így van és miért dől be minden innen-onnan hallott szövegnek. Én tényleg minden megpróbáltam de nekem "több kell".

Most nyugodtan le lehet nézni emiatt, de igen pasiból vagyok és kicsit szégyellem hogy folyton a szexen kattog az agyam... Szeretem a barátnőm, sőt továbbra is szeretném de itt már forogtak dolgok a fejemben (lásd fönti kérdés)

Hiszen fiatalok vagyunk még..szerintetek?



2014. márc. 26. 14:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

mikor 1 évesek leszünk, akkor fogunk majd "állítólag" lefeküdni..

Addig még van 3 hónap!

2014. márc. 26. 14:16
 12/24 anonim ***** válasza:

Az általad leírt dolgot megcsalásnak hívják. Mérlegelj mi a fontosabb, a szex vagy a szeretet.

Nem tudjuk mióta vagytok együtt, de a fentiek alapján itt nem az a probléma, hogy még csak egy hete jártok.

Szóval legyen benned annyi gerinc, hogy szakítasz vele megcsalás helyett.

2014. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én nem feküdnék le mással, hanem otthagynám a fenébe. Volt egy ismerősöm, aki ezt csinálta, amire te is készülsz és persze nem maradt titokban, így a vége ugyanaz lett, csak mindenki számára nyilvánvaló lett, hogy mekkora egy köcsög.


Próbáltad már leitatni és petting után lefektetni?

2014. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

10/12-nek: Köszönöm a lelkesítő szavakat, azt hiszem továbbra is hűségesen kitartok, remélem lesz neki pozitív eredménye.

Egyébként nem, orál sincs..."mert gusztustalan"---> ő szerinte.

Arra viszont már rájöttem hogy frigid az én barátnőm. És ilyennel még nem volt dolgom.

2014. márc. 26. 14:21
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem passzoltok össze ez tisztán látszik. Nem értem azt sem, hogy honnan veszed, hogy egyáltalán jó lesz vele a szex, miután leírtad, hogy mennyire különbözik az ízlésetek/igényetek. Nem hozzád való. Ennyi
2014. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hüüüüdenagyszerelem, hogy nem tudsz kivárni 1 évet ha ez a bnöd elképzelése. Ha neked ennyire fontos a szex, akk beszéld meg a bnöddel, hogy vagy féredugsz vagy szakitotok. De ne a hátamögött. Vállaljátok a véleményeteket mindketten.
2014. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se csald meg.

Viszont, ha szextől "fél" az orál "gusztustaklan", te pedig mindezt igényled, akkor NAGYON sok problémád lesz ebből és így neki is. Értem, hogy pocsék lenne szakítani emiatt, de én azt tenném. Nem viccelek. Leülnék vele és érthetően, nyíltan elmondanám neki mindezt, nem durván nem sértőn. Ő is mérlegeljen, hajlandó-e feladni a konokságából vagy sem, érdemes-e így folytatni vagy sem. Párkapcsolati alapdolog.

2014. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé nyakatekert problémakör.

Van ezzel pár gondom mindkettőtök felé.

1. NE csald meg! Azért van a szád, hogy használd, és mond el mennyire zavar ez a szexmentesség

téged. Ha pedig nem működik neked igy, akkor inkább a tisztes utat válaszd, és szakits vele.

2. A félelmébe azt hiszem belelovalja magát. Ez nem jó, mi több nettó felesleges.

3. Kijelentette, hoyg 1 év? 1 év után mi is történik? Nem fog félni, nem lesznek fenntartásai.

Vagy 1 év után "megerőszakolja magát", és azért szexel veled, mert 1 év és lapozni kell a naptárban?

Ez sehogyan seincsen rendben.


Egy szerelmi kapcsolatban NINCSEN időhatár semmire. Két ember van, akik egymásba borulnak, vagy sem,

nem a naptár dönti el mit mikro lehet.

Ez a lány téged nem kiván, kifogásokat gyárt, és pillanatnyilag azt látom, hogy 1 év után is csak azért

fog szexelni (ha nem talál ki mást addig) mert "most már muszáj"


Ebben a történetben én nem érzem a szerelmet a kapcsolatban, és az a helyzet egyik részről sem.

Húzzátok egymás idejét.

2014. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gond, ha nem tudja nem fáj és neked is jó lesz
2014. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Az itt leírt probléma a tökéletes példája a mai hihetetlenül el.aszott, prűd neveltetésnek... ez az 1 év, tipikusan csak annyit jelent hogy a csaj valahol hallotta (ostoba konzervatív anyucitól, stb) h akkor lesz stabil a kapcsolat meg úgy tudhatja meg h tényleg szereti e a barátja h jól megváratja.

Mintha a középkorban lennénk!

Az persze nem derül ki, h ő egyáltalán akarja e a szexet. Bár aki ilyne konzervatívan áll hozzá (mert beleégették ezt az ostoba mentalizmust az agyába) ott már lesznek gondok később is. Örülhetsz, ha villanyfénynél is szexelhettek néha. Persze lehet, hogy az elfojtott vágyak miatt meg egy kiéhezett nimfomán perverz a csaj, de ez is csak azt mutatja, hogy a vágyak elfojtása, hülyeség.

Szerintem egy kiadós beszélgetés jót tenne nektek. Először is szedd ki belőle, mégis miért ilyen. Nyugtasd meg h figyelmes leszel stb. Én nemtudom, h pettingeltek-e, mondjuk ha nem, az már nekem elég fura lenne!! De ha igen, akkor onnan már tényleg egy lépés a szex, ott bebizonyíthatod, h figyelmes türelmes stb vagy.

Ha meg sehogyse lehet vele beszélni értelmesen, hát nem vagyok biztos benne, hogy ez neked egy jó kapcsolat. Mert ha nem tudod meggyőzni, akkor kb mindenféleképpen csak veszítesz. Ha kivárod, akkor úgymond nyerő pozícióban lesz, rossz esetben pincsikutyaként fog kezelni és már nem is fog úgy rád nézni, mint régen. Lehet nem is fog kívánni. Egy férfi vívja ki azt, amit akar. Ez jön be a nőknek (a tudatalattijukban! persze a felszínen mondhatnak mindenféle hülyeséget).

Lehet h ha elhagyod, akkor tanul az esetből, és a köv. pasijával már 2 hónap alatt lefekszik... ez a legnagyobb szívás.

Ha meg vele maradsz és megcsalod, annak meg mi értelme?

Én értem h szereted de akkor is fogod amikor majd egy más, fullos csajt kefélsz aki talán még intelligensebb és jobb fej mint a csajod? A szex az annyira a párkapcsolat alapja kéne (!) hogy legyen, én nem is tudom, hogyan lehet szex nélkül szerelem, persze nem az első randikra gondolok, hanem hosszútávon.

A rózsaszín ködben járó konzervatív okosok most biztos be fognak ugatni, de a szex a legfontosabb része a párkapcsolatnak és a mai világ már nem a középkor, hogy a szex tabu legyen!

2014. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!