Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Április 1? (Meleg kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Április 1? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy barátom akiről sejtem, hogy bi.

Szerintetek ezzel ki tudnám deríteni?

Pl:

ráírok fbn: Olyasmit amiről b*zinak nézne.

Aztán, hogy: Bocsi nemide, de ne mondd el senkinek oké?

És a reakciójából el tudnám dönteni, hogy az-e?

És szerintem akkor is jól jönnék ki belőlle, ha hetero.


Szerintetek jó ötlet?

15/f/bi.



2014. márc. 29. 22:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Még nem csintem meg, még agyalok rajta xd.

De ma 'belökött' öltözőbe és kb rámmászott, meg mintha meg akarna basznixd utánna meg bedőlt elém és izéltxd mozgott előre, hátra.

De másokkal is csinálja néha, de kb nemígy xd.

Meg mikor mentünk a buszhoz egyik gyereknek(fiú) elkezdi hogy az arcodra verném te meg a hátamra meg ilyenek xd..

2014. ápr. 1. 13:10
 12/13 Gyémántlány ***** válasza:

Asztapaszta, de jó kis verskezdemény az az első két sor :D

Na, mindegy. Szerintem nem túl jó ötlet, csak kellemetlen szituációkba sodornád magad vele. Ha jó barátod, akkor talán nyíltan meg is kérdezhetnéd tőle, mikor mondjuk kettesben vagytok. Ha tényleg olyan biztos a kapcsolatotok, akkor el fogja mondani neked, ha meg nem mondja el, mert csak amolyan "haver" vagy, akkor nem is igazán tartozhat ez a dolog rád. És gondolj bele abba is, neki milyen rossz érzés lenne, ha így kellene színt vallania. Hidd el, ha esetleg biszex, fontos, hogy akkor derüljön ez ki, mikor ő jónak látja. Aztán mi van, ha az egész egy téves elképzelés? Akkor meg te fogod rosszul érezni magad... Szóval szerintem hagyd a dolgot annyiban, végtére is nem olyan fontos ez a barátságotok szempontjából, nemde?

2014. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sok dolog utal rá, hogy bi, de nemtudom mert néha teljesen összezavar...

Ha érdekel privát.

Amúgy jó/igaz barátom.

2014. ápr. 2. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!