Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nős férfival együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfival együtt lenni érzelmek blokkolásával? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, akinek élettársa, és gyereke van.

A gyerekét mindennél jobban szereti, de nem hagyná el a családját sosem.

Nem is várnék tőle ilyet, de kicsit megszerettem.

Nehéz így, mit tehetnék?

Nem akarom elfelejteni, de akivel él, őt nem szereti, csak a gyereket.

Nem is tudom, hogy ez miért pont velem történik.

Jól akarom magam érezni vele, de egyre nehezebb így.



2014. ápr. 5. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy már a biomatraca vagy :)

Egy nő nem tudja kikapcsolni az érzéseit. Egy idő után érzelem alakul ki az iránt, akivel rendszeresen lefekszik.


Na, akkor készülj fel a következőre:

Egyre rosszabb lesz.

Hiányozni fog, és arra gondolsz, hogy hétvégéit nem veled tölti. Egyedül leszel karácsonykor, szilveszterkor. A barátai előtt nem fog felvállalni. Senki előtt sem vállal fel. Csak percnyi "boldogságot" kapsz tőle, amikor lefekszik veled, de másra nem kellesz.

Mennyi önbecsülésed van? Hogy egy egyszerű szórakozás alanya legyél egy olyan férfinak, akinek TE nem kellesz, csak a lopott percek?

Ha ez neked így jó, csináld. De már most rosszul érzed magad....

2014. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

#11:


Egy nő is ki tudja kapcsolni az érzelmeit. Ha nem így gondolod, akkor majd nagyot fogsz esni egy olyan helyzetben, hogy nem számítasz rá.


És nem is kell kikapcsolni. Mint már írtam, én elfogadtam kis hamvas 20 éves barackként, hogy szeretek vele lenni. És nagyon jól éreztük magunkat. Többet nem akartam. Eszembe sem jutott elszedni a feleségétől. Sőt! Én magam lettem volna rosszul, ha kijelenti, hogy elválik, és velem akar élni. Nem akartam.


Nem kellett volna egy idősebb pasi gyerekkel, minden háttérrel, mikor én kis zsenge voltam. Csak jól éreztem magam vele. A mai napig szeretettel gondolok rá, 20 év után. Nem bántam meg. De nem akartam többet. Nagyon kedves emlékek fűznek hozzá.

És külön örülök neki, hogy azóta is a nejével van, és tudom, más forrásból, hogy kiegyensúlyozott a kapcsolatuk.

2014. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon őszinte a kapcsolatotok? Pont olyan őszinte lehet veled, mint a gyermeke édesanyjával, akinek túlórát hazudik miközben belédürít, majd hazamegy hozzá, együtt vacsoráznak, megfürdetik és lefektetik a gyereket, majd ők maguk is ágyba bújnak, ahol halálbiztosan történnek dolgok...
2014. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

elképesztően őszinte figura lehet a szóban forgó férfi, szóval nyilván elképesztően őszinte a kapcsolat is! gondolom akkor is rád gondol ha néha rutinból kefél egyet az asszonnyal, vagy még ki tudja mivel. ha otthon el tudja játszani a jó férjet akkor gondolod, hogy neked nem tud hazudni? már bocsáss meg, de nem tudom eldönteni, hogy sírjak a hülyeségeden, hogy ennyire hiszékeny és buta vagy, vagy pedig nevessek?!

mindig elképedek, hogy emberek mennyire be tudják csapni magukat...

2014. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kegyetlenek vagytok. Kérdező felvállalta és elénk tárta a problémáját. Nem inkább segteni kellene?

Kérdező, egy szerető elmondhatatlanul sokat tud adni a pasinak. Mindazt a gyengédséget, mindazt a ragyogást, ami a házasságából, vagy élettársi kapcsolatából hiányzik. Magasztos és felemelő érzés tud lenni. De nem véletlen az, hogy ezt a szerepet mindenki csak egyszer vállalja, utána sikítva menekül, ha azt hallja, hogy a pasi nem független. 11-es nagyon durván, de lényegre törően fogalmazta meg a problémát. Szóval próbálj meg mielőbb kilépni ebből, mert az idő megy, és te elvesztegeted egy arra érdemtelen kapcsolatra.

2014. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szergej55 ***** válasza:
Ezennel be lettél sorolva a takonygerincűek rendjébe. Tetvedékek.
2014. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ma 22:33

a kemény hangnem pont, hogy az ő érdekét szolgálja! nem tudom, hogy hány éves a kérdező, de azért legyünk annyira őszinték, hogy egy nőnek nincs 100 éve arra, hogy komoly értelmes férfit találjon magának (már amennyiben szeretne) akivel családot alapíthat. ez a szexkapcsolat csak egy felesleges kitérő, vesztegeti az idejét a semmire! a csóka nem fogja otthagyni a gyereket, bármilyen jókat kefél a kérdezővel! ha eddig nem tette, ezután sem fogja. csak megy a kamu duma, az etetés amit egy hülye nő el is hisz.

aztán harminc évesen megy majd a sajnálkozás, hogy nincs egy férfi... persze én vagyok a hülye hiszen vannak olyan emberek akiknek nem lehet segíteni, mert legnagyobb ellenségük saját önmaguk! láttam már 35 év körüli nőt, kisgyerekkel, aki minden hónapban másik férfival kú*rt és csodálkozott, hogy mindenki csak megba*szni akarja!

2014. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor vágj bele egy ilyen kapcsolatba, ha fel tudod vállalni a következményeket. A pasik a legritkább esetben hagyják ott a családjukat a szerető kedvéért! Miért is tennék? Nekik tökéletesen megfelel ez a helyzet. Otthon várja a terített asztal, tiszta ruha, meleg otthon, a szeretőtől meg megkapja azokat a dolgokat, ami esetleg otthon már megkopott az asszonnyal. Ne legyenek illúzióid... az érzelmeket felejtsd el.
2014. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 aries 2 ***** válasza:
40%
Ne menj bele, mert az már paráznaság. A parázna ember pedig kikerülhetetlenül szembesülni fog vétkével.
2014. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%

Mennyit er az a no mire tartja magat aki csak szexre jo.

Ha kikapcsolod az erzelet kutya modjara szexelsz? Igy magadnak hazudsz.

Ha pedig ki tudod akkor egy olcso ingyen prosti vagy a pasinak?

Onbecsulesed nulla.

Jol erezni magad mas hazassaga rovasara onzo ocska dolog.

Tehat ingyen ribinek tartod magad

2014. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!