Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Úgy érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem hogy már nem nagyon működik a kapcsolatunk és hogy már régebben kellett volna szakitanom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint két éve vagyunk együtt...veszekedtünk már rengeteget, csalódtunk egymásban, de nemtudunk elszakadni egymástól.Ezek ellenére volt sok szép is.Azthiszem ő jobban szeret engem mint én őt.Én nemtudom mit érzek.Próbáltuk már megbeszélni, de nem sok minden változott..valamelyik nap mondta hogy egy ideje már csak rossz érzése van (szerintem ő úgy értette hogy fájdalom)..azt tudni kell hogy a csalódások miatt elég nagyok lettek az elvárásaim és elég nehéz neki mindenre figyelnie és megfelelnie(igazából szerintem csak neki nehéz. én vagyok az első komolyabb barátnője..nem voltak tapasztalatai..amúgy is eléggé mindent a szájába kell rágni).Eddig szakitottam vele 2x de ezeke a szakitások olyanok voltak hogy semilyen..ami még elég sokszor meghátrált hogy nem feküdtem le vele..lelkiismeret furdalásom volt/van mert még szűz és szinte már 20(én is szűz vagyok).Nemtudom miért nem történt még meg.nagyon félénk vagyok meg elhatároztam hogy 17 éves koromig nem teszem meg és mire eljött hogy 17 vagyok talán már nem szeretem annyira..gondolom ezért nem tudom rávenni magamat..Nagyon nehéz döntést hoznom.Úgy érzem hogy nem megy és hogy jobb lenne ha szakitanánk de félek hogy megbánom.nem akarom hogy más barátnője legyen..hogy mással legyen olyan kapcsolatba mint velem.hogy mást szeressen, kivánjon.Miért van ez? Mi ez?

2014. ápr. 8. 19:22
1 2
 11/13 Mr. Truth ***** válasza:

De elmondásod szerint mind a ketten hatalmas elvárásokat követeltek egymástol akkor mi értelme a kapcsolatnak? Amikor találkoztok felveszitek a zombi uzemmodot és arra figyeltek hogy véletlenul se bántsátok meg a másikat... Hat tényleg k**va jo a kapcsolat...

Igenis szakits vele engedd el mert csak feltartjátok egymast... Ti nem vagytok egy csapat, nem vagytok egy pár csak két ember...

2014. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
lehet..
2014. ápr. 8. 20:04
 13/13 A kérdező kommentje:
nem csak mikor találkozunk hanem mindig.
2014. ápr. 8. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!