Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az exem?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk közös megegyezéssel, nem veszekedtünk. Én tettem meg ezt a lépést, ugyanis ő nem szeretett, ki is mutatta ezt régóta...én őt igen! Ugyanakkor szakításunk előtt összeismerkedtem már egy másik férfival, aki őszintén szeret engem, törődik velem. Már ezzel a férfival élek, mert én is nagyon szeretem, csak sajnos nem szerelemmel. Hónapok teltek már el, és az exem olyan üzeneteket ír amelyben biztosít, hogy még mindig szeret! Hogy folyton rám gondol… Találkozókat is kezdeményez. Az igazsághoz tartozik még, hogy ő úgy gondolom szerelmes valakibe, bár csak plátóian, de évek óta, és azt hiszem tartja is a kapcsolatot a lánnyal.

2014. ápr. 11. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Van aki a hiányt szerelemnek érzi, vagy azt hiszi hogy az az. De sose lehet tudni mi lesz, ha van valaki akibe szerelmes akkor irántad nem fogja azt érezni mint a másik iránt. Szerintem felejtsd el, mikor volt lehetősége nem szeretett, ne most jöjjön rá hogy jajj mégis.
2014. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!