Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIert viselkedik igy velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIert viselkedik igy velem az exem?

Figyelt kérdés

Egyutt járok egyetemre egy fiúval, és egy koliban is lakunk. Tavaly nyartól fél évig egyutt jartunk. Utána is néhányszor eltoltottunk egyutt néhany éjszakat, de más nem tortént. O hagyott el engem, nyáron nem talalkoztunk, aztan szeptemberben bevalotta mennyire hianyoztam neki, és, hogy megbanta a szakitást. En erre megmondtam neki, hogy engem ez mar nem érdekel, késobb mégis lefekudtunk.

A kapcsolatunk egyébként maga a katasztrófa, ha egyutt vagyunk, akkor nem tudja kezelni a helyzetet, vagy rám sem néz, vagy szivat allandoan. Egyenlore más novel nem jár, és én sem. Nem gondolom, hogy akarna velem járni, mert nem tesz érte semmit. Nem ír, nem keres, semmmi. Csak akkor nem értem miert ilyen velem.


2011. okt. 18. 23:20
 1/4 seesee ***** válasza:
100%
Ez a fiú nem érdemel meg téged! A fogalmazás módodból ítélve mély érzésű lány vagy. Tessék felemelni a fejedet, és tovább menni! Rá se pillants többet! Fogsz találni olyat, aki nála jobban megbecsül. Csak egy dologra vigyázz: ne tekintsd magadat többé papírzsebkendőnek, amit használat után el lehet dobni... Légy büszkébb, add magadat nehezebben, hagy küzdjenek, és aztán meg lesz az a tisztelet, és megbecsülés is, amire vágysz. :)
2011. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
érdekes, de o kuzdott értem, túlsagosan sokat is.
2011. okt. 18. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:

kisgyerek és PP.

Ha kedve támad,akkor megd*g,de más egyébre már nem kellesz neki.

2011. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 seesee ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni a valóságot, mégha néha nehéz is. Figyelj, mindenki járt már legalább 1x hasonlóan.. rossz az, ha az embert nem szeretik viszont. Ilyenkor tovább kell menni, mégha nehéz is, és megpróbálni okulni a hibáinkból. Ne vesztegess több időt szerintem erre a fiúra, mert nem éri meg.
2011. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!