Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az exem?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja szakítottunk (ő szakított velem, azóta nem is beszéltünk) de naponta többször kapom rajta, hogy bámul (és nem csak nekem tűnik fel, az ismerősöknek is). A legjobb barátai, akiket én is ismerek, elég sűrűn beszélnek nekem róla amolyan összehozó szándékkal, ez nem tudom, hogy direkt van-e és ha igen, mi a céljuk vele, hiszen ő szakított, nem én. Miért velem foglalkozik még mindig?
2010. dec. 8. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Minél tovább vagy fel érdektelen, annál többet fog mutatni magából és rájössz mi a szándéka ezzel. Barátaitól meg csak úgy informálódj, hogy ők monjdák el neked a dolgokat, te semmiképp se kérdezz rá az exed-re. Egy idő után minden kiderül. Hajrá!
2010. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
összeesküvés elméletet forral
2010. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már rég megbánta, hogy szakított veled, csak nem tudja elmondani, mert fél beismerni a saját hibáját...

Vagy...

Azt akarják, hogy egy kicsit pofára ess...Ha nagyon a fellegekben jársz, akkor számíts rá nyugodtan...

2010. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem járok a fellegekben, levegőnek nézem és már ha ő akarná se kezdeném vele újra.
2010. dec. 11. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy levegőnek nézed, elég sűrűn figyeled, hogy téged néz, vagy téged néz-e éppen...

Ez a levegőnek nézem dolog a legbunkóbb dolog amit egy csajtól kaphat valaki...

Azt hiszed, hogy azzal, ha valakit levegőnek nézel az változtat bármin is?! Hát nem csak gyerekes naiv idétlen viselkedés...

2010. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Légy szíves ne becsmérelj anélkül, hogy ismernél vagy a helyzetet ismernéd. Te csak akkor látod, hogy bámul valaki, ha őt nézed? Mivel minden nap elég sokat kell egy közegben lennünk, elkerülhetetlen hogy időnként bekerüljön a látóterembe és anélkül, hogy bámulnám is tudjam, hogy néz. És amint már említettem, a barátnőim/közös ismerősök is elég sűrűn mondják. Elég rondán hagyott ott anno és nem hinném, hogy annál több járna neki, hogy keresztülnézek rajta.
2010. dec. 11. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem becsmérellek...Eszem ágában sincs...XD


De mégis ahhoz képest, hogy keresztül nézel rajta, mégis foglalkoztat téged a téma...Ezért gondoltam és feltételezem most is, hogy még mindig nem hagy hidegen a téma...

Ha zavar, hogy néz, mondd meg neki, hogy ne nézzen és ne bámuljon téged...

2010. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!