Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segitenetek Szerintetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legeslegkirályabb kérdése:

Segitenetek Szerintetek meg fog bocsajtani?

Figyelt kérdés
15 eves fiú vagyok a barátnőmmel tegnap szakitotam ő volt az akit elöször igazán szerettem (az ezelőttieket nem szerettem ugy mint őt szerelmes vagyok belé)a lenyeg az hogy enbszakittottam vele mivel mérges voltam ra es nembaz o hibája volt amit tortent (csaladi gondjai voltak es nem volt kedve beszélgetni 3 napja feszen sem beszeltem vele vele mentem buszon es egy szót sem szolt ha szóltam hozza egy szóval lerendezett meg elégeltem es szakítottunk ) utana pedig irtam neki hogy meg mindig szeretem,kérdeztem hogy o szeret e meg írta hogy " áh nem baz*meg Szerinted ? Mindig ilyen hülyeségekkel jössz " de irtam neki hogy bocsajtsom meg azt mondta hagyjam es nem érdeklem de tudom hogy meg szeret azt mondtam neki "emlékszel mikor azt mondtad anno hogy lehet hogy igy a barátságunk kárára megy es lehet nem éri meg igazad volt de én nem bántam,meg " mondta hogy szerinte hiba volt az egész ez meg az előtt volt hogy kérdeztem hogy szeret e meg Szerintetek,megbocsajt?

2014. ápr. 11. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
a lanynak segitenedd kellet vna,nem szakitani vele..xd am.a megbocsajtas rajta all..nemtudom
2014. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tuti nem bocsájtanék meg neked. Ha családi problémái voltak akkor pont, hogy mellette kellett volna lenned, támogatnod őt, nem szakítani.


Látszik, hogy éretlen vagy egy komolyabb kapcsolathoz még.

2014. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azt Kihagytam hogy elozonapbugyanigy volt de felviditottam es másnap taliztunk es próbálkoztam de semmi nem szolt hozzam olyan mintha mondenkit el akart volna magától taszítani mit kellet volna tennem beken hagyni?
2014. ápr. 11. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!