Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog valaha bocsájtani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel volt egy "kis" konfliktusunk, mert gyerekes voltam, és meggondolatlan (baráti környezetben). Bevallom, lehet benne valami. Beláttam a hibámat/hibáimat, és bocsánatot is kértem tőle.. Azt mondta, hogy nagyon mérges rám. Mondtam neki, hogy tudom, és ne haragudjon. De.. Nekem mégis úgy tűnik, hogy haragszik rám. Annyira nem volt nagy kunszt, hogy haragudjon rám. Mindent megpróbáltam. Ez az eset ma történt. Szerintetek megbocsájt? Azt írta, hogy nem szeretné hogy vége legyen a kapcsolatunknak, csak szarul esett neki a dolog.
2014. márc. 6. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ma történt, akkor ne pörögj rá. Szerintem amúgy is jobb ilyen esetben inkább a jó oldaladat megvillantani, és nem azon rágódni, hogy ugyan bocsásson már meg, mert úgy a büdös életbe nem felejti el. :D
2014. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen, ha elismered a hibáid az rossz nem lehet.
2014. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!