Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tudom, hogy a párom megfog csalni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt voltunk egy koncerten , ott ismert egy lányt beszélgetett vele és látom hogy a lány barátnőjének bejön a pasim.Beszélgettek is, hozzáteszem részeg volt " nem emlékszik". Összevesztünk, és megtaláltam, hogy facebookon őt keresi, én már előtte letiltottam, de amikor kérdőre vontam azt mondta, hogy velem van nem akar mással lenni.

Mit tegyek?? Segítsetek!! Köszönöm



2014. ápr. 14. 09:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De azért ez nem az az idegesítő féltékenység, amikor alaptalanul csesztetnek, hanem itt tényleg van oka a kérdezőnek féltékenységre, hiszen az orra előtt ráhajt más csajra a barátja, meg ismerkedni akar.
2014. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne akadj ki, lehet, hogy tényleg nincs rá okod. Légy a legjobb barátnő a világon, járj a kedvében, hogy mással eszébe se jusson. És ne feledd minél közelebb akarod tudni magadhoz, annál jobban vágyik máshová! Én szintén 2 éve voltam együtt a párommal, egy buliból jöttünk haza és részeg volt, láttam, hogy éppen azt jrja az egyik kollegínájának, hogy szereti. Nagyon kiakadtam, veszekedtünk csúnyán, és vége lett az egésznek, pedig nem volt köztük semmi, ezt így utóbb már biztosan tudom, de én kiakadtam, mert nem értettem és ez lett a vége.
2014. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ, csak ez a tehetlenség kikészít hogy nem tudok mit csinálni, és nem tudom mit csináljak.
2014. ápr. 14. 10:33
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
Semmit sem kell csinálnod. Megütötte a szememet ez a "letiltottam" szó amit az FB kapcsán használtál. Azt ugye tudod, hogy ezzel nála már előkészitettél félig egy szakitást/megcsalást? A legtöbb ember (férfi/nő) kifejezetten allergiás rá ha beszabályozzák. Ha igy folytatod elég hamar önbeteljesitő jóslatként fog viselkedni ez a féltékenységed.
2014. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy beszélgetett egy lánnyal egy koncerten, nem biztos, hogy szakítani akar veled vagy megcsalni. Ezt ha gondolod, írd le privátban, vagy akár itt is, hogy mégis honnan veszed. Mire alapozod, hogy csakis ez a két kimenetele lehet a dolognak? Sőt, még ha facebookon is megkeresi, az se egyértelmű jele. Én itt tényleg túlzott hisztériát látok esetedben. Az egy dolog, hogy a lány barátnőjének bejön a pasid, de az még közel sem garantálja, hogy egymás karjában kötnek ki. Elég elfuserált kapcsolat lehet, ha már abból, hogy beszélgetett egy másik lánnyal, te arra következtetsz, hogy szakítani vagy megcsalni fog. Elvileg a kapcsolat alapja a bizalom lenne, a szerelmen és őszinteségen kívül, de ezek közül ahogy látom, két alappillér biztosan hiányzik.
2014. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez fájdalmas, de el kell hagynod, ha ő más lány iránt érdeklődik akkor az baj! Ha igazán szeretne téged lesz.rná azt a nőt.
2014. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%

ma 10:30-nak

" De azért ez nem az az idegesítő féltékenység, amikor alaptalanul csesztetnek, hanem itt tényleg van oka a kérdezőnek féltékenységre, hiszen az orra előtt ráhajt más csajra a barátja, meg ismerkedni akar."


MIért nem olvasod el amit a kérdező írt?? Esetleg gondok vannak a mondatok értelmezésével?

Kérdező írta

" nem nyomult rá a koncerten csak beszélgetett vele,"


Azért mert bejelölte a facen ez még nem jelenti, hogy megcsalná. Hiszen mindenki ezt csinálja. Megismerkednek valakivel, majd otthon gyorsan megkeresik a facen, hogy gyarapodjon a barátok létszáma. Ez hol van attól, hogy megcsalás???

Beteges féltékenység, mások magánéletének szabályozása (letiltás a faceről) egyenes út a szakításhoz.

Ha mindketten féltékenyek vagytok,akkor jobb ha kerestek új kapcsolatot magatoknak, mert ezek szerint a legfontosabb nincs meg nálatok ami kell egy jó kapcsolathoz :BIZALOM

2014. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
#8 és #14-es válaszolónak nagyon igaza van!!! Fogadd meg a tanácsukat! Az én volt barátom megismerkedett egy csajjal egy buliban, csak beszélgettek, a nevét sem tudta. Èn persze kinyomoztam facebookon a nevét stb, végül egy ártatlan beszélgetésből az lett, hogy nekem köszönhetően megtudta a csaj nevét és mivel féltékenykedtem egyfolytában, elkezdte érdekelni a lány.. Biztos tudhat valami ha a barátnőm féltékeny rá... Javaslom olvasd el Csernus Imre könyveit..a Férfit és a Nőt! Nagyon sok igazság van bdnne ezekkel kapcsolatban. A facebookjában pedig ne turkálj, ne nézz utána kikre keresett rá, hát ebben nincs semmi! Nem vak.. A másik, ha kiderül, hogy letiltottad a lányt, eltaszítod magadtól, és biztos lesz a megcsalás vagy szakitás. Ha nincs meg köztetek az alap bozalom, az már rég rossz. Próbáld meg nem fojtogatni a sherelmeddel, mert levegő után fog kapkodni és ott fog hagyni! Hány évesek vagytok amúgy?
2014. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bocsi az iráshibákért, telefonról voltam. :)
2014. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De most komolyan? Van még valaki rajtam kivül aki nem érti miért is gondolja azt a kérdező, hogy akarnak vele szakítani, vagy megcsalni?

Attól, hogy bejelölte a lány és kereste a másikat is, akivel beszélt? Nem szokott senkit bejelölni? Ebbe szerintem semmi nincs, ismerte azt a lányt, beszélt a másikkal is esetleg szimpatikus volt és pont bejelöli. Rossz mostanába a kapcsolatotok?

Am én is pont úgy jártam egy éve, hogy volt egy lány, akihez a barátom ment, hogy korrepetálja, tipikus kedves rendes okos lány és a barátomnak nem is tetszett ez tuti, de addig csesztettem, amíg felfigyelt rá kezdett vele beszélni, szimpatikus lett neki... Ezt mind én értem el, sok vitánk volt emiatt, én sokat sírtam, aztán vmi isteni csoda folytán rájöttem, hogy nem vagyok normális. Múlthéten a nagy cirkuszaim után a csajjal kávézgattunk és felhőtlenül beszélgettünk, és rohadtul nem zavar ha szóba kerül. Ha felhívod rá a figyelmet nagy baj lehet.

2014. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!