Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel mindent elrontanék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mindent elrontanék? Várjak hátha lesz komolyabb dolog? ) barátság, szerelem, barátság)

Figyelt kérdés
23/F . Barátságból lett szerelem. Ami nem tartott sokáig nem voltak mély érzések nála , sajnos nem volt szex az én hibám miatt gondolom ezért sem volt mély érzelem. Pár napig nem beszéltünk de most megint ugyan olyan minden mint eddig. Ami elég furcsa mert ugyan ugy felmegyek hozzá ugyan ugy hülyéskedünk mint mikor megpróbáltuk az együttlétet ,csak éppen nem smárolunk meg egyebek. Hónapok óta nem szexelt egyikőnk se, eléggé felvagyunk tüzelve. Hogyan vegyem rá h feküdjünk le ? nagyon kiváncsi h milyen velem a szex én meg aztán főleg. Egyszerűen hívjam fel v írjak neki h nem dugunk v mi? Vagy várjak még hátha előjön ez a hülyéskedések közben?

2014. ápr. 20. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Várjál
2014. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy tegnap már kifejtettem, várjál.
2014. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!