Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hibát követtem el ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követtem el ezzel a barátnőmnél?

Figyelt kérdés
A párom külföldre készül 1 vagy 2 hétre, de lehetséges, hogy kint is marad. Én ettől kissé megijedtem és szakítnai akartam vagyis inkább megijedtem attól, hogy vége lesz vagy lerombolom az álmát. Ezt elmondtam neki is és azt mondta nem így van, megoldjuk a dolgokat. Bűntudatom van ezután most, megbántam, hogy ezt tettem, mert szeretem és akarom őt. Elbizonytalanító ez?
2014. jan. 20. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán VELE kéne megbeszélni őszintén h mit csináltok és hogyan, nem itt rinyálni.


Amúgy 1-2 hét nem a világ, nem értem miért kell ezen problémázni.

2014. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéltétek, akkor már ne rágd ezen magad. :) Nem haragszik, Te pedig akkor úgy gondoltad... de már máshogy. Ha ezt elmondtad neki, ennél többet nem igen tehetsz.
2014. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, elmondtam neki ezeket, annyit kért, hogy több ilyet ne csináljak. Csak rossz érzés, hogy ezt megtettem.
2014. jan. 20. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem 1-2 hétre fog kimenni külföldre. Ennyi idő alatt még a kiutazás sem térül meg rendesen, ha mondjuk Angliába vagy Németországba készül. Mi lenne, ah megbeszélnéd VELE? Lehet összejön neki egy hosszabb távú munka és te is ki tudsz menni. Míg nem találsz munkát te is, addig ő eltart és miután lesz állásod neked is, kint éltek míg meg nem haltok...
2014. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszéljétek meg a dolgokat.

Először is, mennyi időre megy ki? Nagyon nem mindegy, hogy egy hét, vagy kint is marad... :) És gondolom úgy vág neki az útnak, hogy nagyjából tisztában van vele, mennyit lesz kint.

Ha csak 1-2 hétre megy, akkor az semmi egy jó kapcsolatban, sokan rendszeresen kényszerülnek ennyi időt átvészelni. 3 éve jártunk a barátommal, amikor kimentem fél évre külföldre tanulni. Kétszer találkoztunk 5 hónap alatt, de mikor hazajöttem, ugyanott folytattuk, sőt szerintem még jobb lett a kapcsolatunk. Szóval a távollét önmagában nem tesz tönkre egy stabil kapcsolatot, ha tudjátok, hogy úgyis visszajön a másik, és mikor. Ha viszont így céltalanul nekivág külföldnek, hogy "majd lesz valami", az kicsit fura... Ezért is beszéld meg vele, hogy mennyi időre megy ki, miért megy ki, és te szerepelsz-e a további terveiben.

2014. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük. Ez ilyen tanulmányi jellegű kint lét, csak ha bejön akkor lehet utána ki is akar menni, de ez mégváltozhat. Azt mondta én is szerepelek a jövőjében.
2014. jan. 20. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Bécsben akarok tovább tanulni és élni is majd. Na most a barátomnak evidens volt, hogy ő is jön, mert bár nem az erőssége a német, az angol jól megy, és tudja, hogy ő is jobban fog járni, ha kint dolgozik, mint itthon. Vele kell megbeszélni.
2014. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!