Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is én vagyok a rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismutyesz_ kérdése:

Szerintetek is én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Halálosan beleszerettem egy lányba, és ő is el tudná képzelni a jövőnket együtt (ő mondta). Nagyon jól kijövünk, rengeteg beszélgetünk. Január elején ismertem meg ennek az oldalnak köszönhetően, akkor még másik srácért volt oda, és 3 hónap alatt elértem azt, hogy egyszerűen engem tartson tökéletesnek számára. Viszont! Eléggé sértődékeny, és tegnap este tettem neki egy megjegyzést, hogy miért féltékeny ha nem is szeret engem. Mert egyébként nem biztos még semmiben. Szóval szerintetek is én vagyok a rossz? Nem akartam ezzel semmi rosszat mondani neki, de nagyon rosszul érzem magamat, megőrjít. Ha megbántom az nekem sokkal rosszabb. Ha most ez miatt elrontom nála az esélyeimet bele döglök. :'( Még csak 1x találkoztunk, mert 80km van köztünk. Már terveztük, hogy ő jön hozzám legközelebb pár napra. De most ezzel elrontottam mindent, hogy azt írtam neki, hogy Miért féltékeny ha nem is szeret?? Rengeteget beszélünk minden nap, mindenről. 16/f, ő 17/l


Egyébként nagyon aranyos, csak nagyon sértődékeny is.



2014. ápr. 23. 00:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és élőben is sokat nevettünk, jól éreztük magunkat. De ezek után szerintem a közös jövő el is úszott. :((
2014. ápr. 23. 00:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van oka féltékenykedni, akkor igen, te vagy a rossz, hogy ilyet kérdezel vissza, hogy oszt' mégis mire féltékeny.
2014. ápr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nincs oka féltékenykedni, pont ez az! Ő egyszerűen ilyen...Pedig minden igyekszem a tudtára adni, hogy nagyon szeretem, élőben is igyekeztem kimutatni. És szerelmet is vallottam neki. Én nem olyan vagyok aki csak játszik a lányokkal. Nagyon megbecsülöm őt, azért is vagyok most ennyire kiborulva.
2014. ápr. 23. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj! Még az ismerkedés korai szakaszában vagytok, oké, hogy neten tartjátok a kapcsolatot, de még csak egyszer találkoztatok...!!! Nem ismered még annyira, hogy tudd, mik azok az érzékeny pontok, amivel megbánthatod...sőt ő sem tudhatja, hogy téged mivel bánt meg! Mond el neki, hogy nem akartad megbántani, csak feszültebb voltál, mint általában, és nem is gondolkoztál mielőtt ezt a fejéhez vágtad! Ha egy ilyen miatt elúszik a közös jövő, hidd el, hogy akkor soha nem is létezett!

És egy jó tanács! Ne bombázd egyből a szerelemmel! Látszik, hogy bizonytalankodik még, idő kell ahhoz, hogy kitalálja mit is szeretne kezdeni egy 80km-el arrébb élő fiúval! Éreztesd vele, hogy fontos neked, de ne fojtsd meg a dolgot egyből azzal, hogy kierőszakolod belőle a szerelmet (mert azt ugye nem lehet, és lehet, hogy elijeszted) Sok sikert!

2014. ápr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sértődékeny, akkor hagyd. Csak megkeserítené az életed...
2014. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves lány nyilvánvalóan nem rendelkezik nagygyakorlattal a konfliktusok kezeléséhez - ezt hisztisnek nevezzük magyarul, na jó finomabban sértődékenységnek.

Vedd könnyedén. Nekem volt egy sértődékeny barátnőm, egyszerűen nem vettem a lelkemre, ha besértődött valamit. Gyorsan átlátta, hogy velem felesleges ezt csinálnia. Nyilván ezt távkapcsolatban, amikor egy egyszer láttátok egymást nem nagyon megy.

2014. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy hogyan kezeljem könnyedén.
2014. ápr. 23. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!