Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzékeny lelkű lányt lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékeny lelkű lányt lehet így zsarolni hogy elmondom neki hogy szeretem, miközben van valakije, és utána látványosan rossz a kedvem, sírok, és szomorú dolgokat osztok meg facebookon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

te mért akarod ezt tenni?


remélem pofánbasznak

2014. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek mutatnád, hogy fáj?? Jobb, ha erősnek mutatod magad... akkor látni fogja, hogy nem veszed komolyan és ha nem is rögtön, de idővel bánni fogja.....
2014. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem eléggé szemétség lenne, szegény kislányt lehethogy összetörnéd...
2014. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elég érzékeny lelkű vagyok, de más férfi rám szállna (tök mindegy, hogy milyen taktikával) akkor elmondanám a barátomnak. Ő viszont egyáltalán nem érzékeny lelkű!
2014. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, engem már zsaroltak így :D Mondjuk én nem vagyok érzékeny, szóval számomra simán szánalmas volt, de ha össze is jönne veled, ennek hatására, komolyan azt hiszed, hogy szánalomból lehet szerelem?
2014. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:
Az érzelmi zsarolás nem szép dolog. Emellett ha van barátja, akkor minek akarsz bekavarni? Ezzel saját magadat minősíted. Tartsd tiszteletben azt, hogy mással van és ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2014. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem hülye akkor nem.

Ez részedről inkább szánalmas. :D

2014. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!