Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a lányoknak van huzamosabb ideig van barátjuk, akkor külsőre megváltoznak/megszépülhetnek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés, és talán az is. De én ezt vettem észre a környezetemben.

Vagy bebeszélem magamnak, vagy tényleg...mikor van valakije egy lánynak, akkor másabb lesz a kisugárzása, többet ad magára, határozottabb lesz, és "formásodik".

Ilyen létezik?

19F



2014. ápr. 23. 07:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*forma látszik
2014. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 PearlDiver ***** válasza:

Egy jó és tartós kapcsolatban a rendszeres endorfin- és dopamin-fröccsök egyértelműen jót tesznek az egészségnek, a bőrnek stb. Szóval igen, van összefüggés :)

24f

2014. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én inkább az ellenkezőjét vettem észre sok esetben, a lányok eléggé "elasszonyosodnak", legalábbis hosszabb kapcsolatokban.
2014. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

igen sajnos tényleg az az általánosabb, hogy a nők elhíznak, elasszonyosodnak ha már úgy érzik megvan a férfi, akinek természetesen csak a belső értékek fontosak, hisz ha nem így lenne, nem lenne velük (bullshit).

DE ugyanez igaz a férfiakra is. volt olyan barátom aki az első együtt töltött év után úgy érezte, ő már lehet lusta és kényelmes, fel is szedett 30 kilót, leállt a sporttal és egész nap döglött meg szexelni akart, és mikor kérdeztem hogy ezt így mégis hogy, akkor röhögve annyit mondott hogy mert boldog és már nem hajtja az hogy meg akarjon felelni, hisz nekem tudja hogy megfelel. kidobtam. :)

szóval biztos van kivétel, de általában az a jellemző, hogy mindkét fél elengedi magát, aztán meg lehet utálkozni hogy pocsék a szex és szar az egész.

2014. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy az én exem is hízott a kapcsolatunk alatt. 85kg volt mikor megismertem és 103kg-ra hízott. Szakítás után ő is lefogyott. :D
2014. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valtozo es szemelyisegfuggo is. Van aki teljesen belekenyelmesedik egy kapcsolatba, viszont van aki tobbet foglalkozik magaval, hogy tetszen a parjanak.
2014. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10-esnél a pont. Szinte süt róluk a magabiztosság, valósággal sugároznak, és persze ilyenkor ragadnának rájuk a pasik. Ez fordítva is igaz egyébként. Mindig akkor ment jól a hódítás, amikor éppen volt valakim. És mivel szinte mindig volt valakim, sosem volt gondom az ismerkedéssel. Az élet egy ilyen piszkos csirkefogó: csak akkor ad, amikor amúgy is van, és elveszi mindenedet, ha padlóra kerülsz.
2014. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!