Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nyitott kapcsolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat, vagy hazudozás?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, megtalálod álmaid pasiját/nőjét. De ezalatt közel sem a "boldogan éltek, amíg meg nem haltak" c. Szappanoperára célzok,

Mondjuk nagyon szereted az illetőt, fülig szerelmes vagy, teljesen egymásra vagytok hangolódva. De ő az elvei miatt képtelen lemondani.... Pontosítok, nem akar lemondani a másokkal való szexről. Nyíltan megmondja, már az elején, hiszen pont az őszinteség a célja. Szeret, bár soha nem tudja kimondani, mégis látod a pillantásában és a tetteiben, így nem is akarja azzal mérgezni a kapcsolatot, hogy olyan legyen, aki valójában nem ő. A másokkal való szexről tudni kell, hogy télyleg csak szex, dugás, közösülés. Semmi több. Ha megvolt valaki, már el is felejette, te vagy egyedül állandó kapcsolat az életében, amelybe érzelmeket visz.

Ami a kérdés hazugság részét illeti:

Jobb-e egy olyan kapcsolat, ahol a felek mindenáron meg akarják változtatni a másik rossz tulajdonságait, képtelenek a függetlenségre, majd a végén úgyis megcsalják a másikat, de nem ismerik be? Becsapni önmagunkat, a másikat, hogy azt hazudjuk, minden mennyire jó és szép, csak akarni kell? Majd a végén nagyot koppani, és hönapokig bánkódni...



2014. ápr. 23. 23:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy az ő érzêsei is hasonlóak, de képtelen kimutatni, valószínűleg gyermekkori traumák miatt...
2014. ápr. 23. 23:35
 2/15 A kérdező kommentje:
Illetve nem kimutatni, hanem kimondani :)
2014. ápr. 23. 23:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Az ideális az, amikor a felek önként akarják megváltoztatni a rossz tulajdonságaikat.

Egyébként szerintem akinek belefér, csinálja. Az én értékrendemben a párkapcsolat az tudatos elköteleződéssel is jár, és attól vagyunk emberek (=kiemelkedve az állatvilágból), hogy bizonyos ösztöneinken képesek vagyunk uralkodni.

2014. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak Te látod bele, hogy szeret... Legalább egyszer mondja már ki :)
2014. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tévedsz 3-as. Attól különbözünk az állatoktól, hogy azt hisszük uralkodunk az ösztöneinken.
2014. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös, teljesen egyetértek :)

Nem várom el, hogy kimondja. Számtalanszor bizonyította már. Korábban megkaptam már a szót(mástól), de a tettek mégsem igazolták...

2014. ápr. 23. 23:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Képtelen lennék ilyen emberbe beleszeretni.
2014. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

azért elvétve lehet találni olyan kapcsolatot,ahol nincs megcsalás és régóta együtt vannak.

ritka...

de én ebben reménykedem,hogy találok egyszer egy olyan embert,aki hasonló értékrendel rendelkezik,mint én.én azért még hiszek a szeretetben/őszinteségben/hűségben.remélem még nem halt teljesen ki.:/

nekem a nyitott dolog nem menne,iszonyat zavarna.

ha neked ok,akkor csináld.

2014. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet uralkodni az ösztönökön, a fejlett elhárító mechanizmusok révén. Vannak ösztöneink, elfojtott vágyaink, de egy fejlett személyiség ezt képes kezelni. A fejletlen meg nem.
2014. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egy tök szar téma...:( és utálom, hogy egyre többször előjön...miért nem lehet csak szépen szeretni egymást? Mért kell itt arról beszélni, hogy "téged szeretlek, őt meg dugom"? Persze, az is rossz, ha valaki ilyen, és kénytelen lenne hazudni a másiknak, akkor inkább mondja el, hogy sajnos ő ilyen...szeret minden virágot beporozni, de haza csak egy valakihez akar menni...biztos lesz olyan, aki ezt elfogadja, de például engem ez eléggé lelombozna...azt hiszem én nem a végén koppannék, hanem itt, mikor ez kiderül...:( Szerintem titkon senki nem egy ilyen kapcsolatot képzel el magának...ajjj, ez tök illúzióromboló...:/
2014. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!