Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom rossz dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rossz dolgokat csinál, de annyira szeretem, hogy képtelen vagyok elhagyni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már lassan egy teljes éve, hogy együtt vagyunk és igazából tudom azt, hogy ő is nagyon szeretem engem, ahogy én is őt.

Nem is ezzel van a gond, hanem a viselkedésével.

Ő örökbefogadott gyerek és kicsit balhés.

Egy iskolából már eltanácsolták a viselkedése miatt és most lehet, hogy a mostani gimnáziumból is elfogják.

Nem is igazán tanul, pedig szerintem sokkal több esze van mint a többi velünk egykorúnak.

Nem iszik, nem drogozik, de elég verekedős fajta..

Velem egyáltalán nem bánik rosszul, kedves és figyelmes, de néha megijeszt az a gonoszság a szemében amivel másokra néz, sokszor még a nevelőszüleire is.

Tudom, hogy neki ez nehéz és az egész mögött pszichikai dolgok húzódnak, én nagyon szeretem őt és ki is mutatom neki, mert szeretetre van szüksége, de sokszor nagyon el tud keseríteni amiket mesélnek róla, hogy miket csinál. A tanárokat is elég durván megszokta bántani az iskolában.. És a körülötte lévő embereket is.

Nem tudom, hogyan segíthetnék neki "lenyugodni", mert rengetegszer ideges. A pszichológus szóba sem jöhet, teljesen elutasítja őket..

Valaki, valami ötlet? :\


17\L és 17/F



2014. ápr. 24. 15:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nincsen semmilyen kapcsolatban sem a szüleimmel. Nem szemétkedik velük, de nem is foglalkozik.

Apukám többször is eltiltott tőle, de igazából engem nem lehet, mert szeretem őt. Aztán ebbe ő is beletörődött, de azt mondta, hogyha egyszer is bántani mer, a legkisebb fájdalom után is feljelenti a barátom és soha többé nem jöhet a közelembe..

Anyukám látja, hogy boldog vagyok vele és azt is, hogy nem bánt tehát hagyja, de abból már elege van, hogy miatta őrlődöm folyton. Szerinte, ha el kell válnunk akkor így vagy úgy, de elfogunk..

2014. ápr. 26. 13:59
 12/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszett a film leírása :) Hát nem az a pörgős akciófilm az biztos, sok embernek nem tetszik, mert vontatottnak tűnik (mai fiatal nehezen néz meg olyan filmet, aminek inkább a mondanivalója a fontosabb, és nem az akciójelenetek). De mindenképpen ajánlom, mert nagyon szép film, akinek át sikerül éreznie, nagyon megszereti, mert a legmélyebb emberi érzésekről szól.


Örülök annak, amit írtál, hogy bántja a barátodat, hogy a viselkedése rád milyen hatással van. Ez jó jel. Én drukkolok nektek, sok sikert!

2014. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó jel!:) Köszönöm szépen!
2014. ápr. 26. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!