Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már kb 3x elutasított de csak is az én hülyeségem végett, de mindíg végül barátnak akart, pedig mondta, hogy tetszem is neki, hogy megprobálná velem, de mire oda jutottam, h végre elmondom neki mit érzek, mindíg elrontottam, vagy nem értem rá, stb. és úgy érzem hogy még mindig szeretem. Azóta sem volt egyetlen barátnőm sem.Érdemes még próbálkozni vagy tényleg barát?
2013. jún. 28. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozni sose érdemes, cselekedni kell amikor adódik az alkalom. Úgy tűnik te ezt már elszalasztottad.
2013. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de jóban vagyunk most is, meg minden, de inkább akkor maradjunk tényleg barátok? vagy mégegyszer mondjam el amit érzek, csak ne rontsam el?
2013. jún. 28. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban úgy érzed, hogy szereted, akkor mondd el neki minél előbb, még mielőtt késő lesz. Rosszul nem igazán jöhetsz ki ebből, mert ha jelenleg tényleg barátod, akkor max. csak normálisan vissza fog utasítani, ha ő nem akar tőled többet barátságnál.
2013. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de baz*meg még csússz a porban előtte, úgy biztosan nagyon férfinek fog gondolni... azért a 3x visszautasítás már nagyon durva! a 2. után már egy gyenge szociális készségekkel megáldott ember is rájön, hogy kár próbálkozni.
2013. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló ment a zöld kéz, hát ő olyan h tetszem is neki de olyan nagyon minimálisan, de még nem szeretnék lépni, volt már barátja pár, de egyikkel sem érezte jól magát
2013. jún. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!