Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri összeállni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri összeállni egy olyan sráccal, aki elég gyakran cserélgeti a barátnőit?

Figyelt kérdés
Régóta úgy érzem belezúgtam, de nem mondtam semmit mert nem fűztem nagy reményeket hozzá. De az utóbbi időbe jól megvoltunk egymás mellett (kézfogás, ölelések s ilyenek). De most egy szülinapon több lett az egészből. Táncoltunk, össze-össze bújtunk, ölelések, puszik stb. És egyszercsak megcsókolt. De nem hirtelen, láttam rajta hogy régóta próbálkozott, de mikot ketten voltunk a szobában gyengéden megcsókolt. És aztán még táncoltunk, és össze-össze bújtunk, meg minden... de ez már külső szemmel is olyan volt mintha járnánk. Hazakísért és akkoris csókkal búcsúztunk, de őszintén nm tudom hogy mi lehet ebből. Az is megfordult a fejemben hogy ez most neki csak úgy jött, aztán holnap már mással van, de mi van ha most komolyan gondolja?

2014. ápr. 27. 22:40
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:

Nem fog megváltozni érted.

Az élet nem egy romantikus film.

2014. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod, Hercegnő, de igazad van, mert tényleg belefáradtam.

Aludj jól!

2014. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Nem kell ironizálni folyton. Ki mondta hogy meg fog változi értem? Nem szappanopera... csak azt kérdeztem megéri-e
2014. ápr. 27. 23:05
 14/21 A kérdező kommentje:
Te is aludj jól :) Holna hosszú nap lesz, mert ezek a jelentéktelen kérdések csak úgy özönlenek az oldalra. Jó munkát holnap! :)
2014. ápr. 27. 23:05
 15/21 Költőnő? ***** válasza:
Azért kell lepontozni mert nem azt írtam, h igen, megéri, meg fog változni?
2014. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Korotokat elárulod? De ha tényleg olyan gyakran cserélgeti a barátnőit, miből gondolod, hogy veled nem fogja ugyanezt tenni?

Persze lehet, hogy éppen te olyan különleges vagy, meg érted megváltozna stb. De csekély esélyt látok erre.

Bár ugyis belefogsz menni nem tudlak, nem is akarlak lebeszélni. Saját hibáiból tanul az ember. :)

2014. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ő egy kujon, nem fog a kedvedért megváltozni, ha összejössz vele, akkor tudd, hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2014. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ha ondó puttony akarsz lenni akit kidob akkor megéri!
2014. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nem fog megváltozni, akkor mégis miért érné meg? Én nem gúnyból kérdezem, csak így nem értem a dolgot.

Csak abban az esetben éri meg, ha megváltozna...

Amúgy ennyiből nem szabad következtetéseket levonni, ez csak egy este volt, ráadásul egy buli, az ilyesmi kb semmit nem jelent manapság, úgyhogy ne legyél naiv, mert ki fog használni. Ha már túl lennétek néhány heti randizáson meg hasonlók, ami nem csak éppen egy buliban alakul ki, hanem tudatosan eldöntött találkozás, akkor is más lenne a szitu, de ez önmagában semmi még. (Bár én akkor se hinnék a megváltozásában.)

22L

2014. ápr. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A többi válaszolóval ellentétben én azt mondom, merj belevágni! De csak óvatosan. Fel kell készülni rá, hogy csalódhatsz is. Nincs rá garancia, hogy veled más lesz, mint a többi barátnőjével volt - no de mire van?
2014. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!