Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri összeállni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri összeállni egy olyan sráccal, aki elég gyakran cserélgeti a barátnőit?

Figyelt kérdés
Régóta úgy érzem belezúgtam, de nem mondtam semmit mert nem fűztem nagy reményeket hozzá. De az utóbbi időbe jól megvoltunk egymás mellett (kézfogás, ölelések s ilyenek). De most egy szülinapon több lett az egészből. Táncoltunk, össze-össze bújtunk, ölelések, puszik stb. És egyszercsak megcsókolt. De nem hirtelen, láttam rajta hogy régóta próbálkozott, de mikot ketten voltunk a szobában gyengéden megcsókolt. És aztán még táncoltunk, és össze-össze bújtunk, meg minden... de ez már külső szemmel is olyan volt mintha járnánk. Hazakísért és akkoris csókkal búcsúztunk, de őszintén nm tudom hogy mi lehet ebből. Az is megfordult a fejemben hogy ez most neki csak úgy jött, aztán holnap már mással van, de mi van ha most komolyan gondolja?

2014. ápr. 27. 22:40
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Nahát az én falumban azt6 mondják az ilyenekre, hogy ***************************************************************************************************************************************.Tudom ennek nem sok értelme volt de mindegy.Az a lényeg, hogy szerintem nem, éri meg.Ez nem azt jelenti, hogy ne vágj bele csak, hogy szerintem nem éri meg.Am az ilyen beszólogatós emberkékből nekem is nagyon elegem van.Hogy enné meg a csöpnyi lelkecskélyüket.
2014. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!