Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben? :S

Figyelt kérdés

Amikor 9.-es voltam, megismertem az osztálytársaim közt egy nagyon rendes, szép és okos csajt.

2 hét alatt összejöttünk. Nem gondoltam volna, de rövid idő alatt szerelmes lettem. Ő is nagyon imádott engem,

de be kellett látni, hogy ő nem volt szerelmes. Akkor 14 éves volt, én pedig 15. Szakítottunk, de barátok maradtunk.

Mondhatni semmi nem változott, jártam hozzájuk ugyan úgy stb. Aztán egyre inkább fáj a gondolat azóta is, hogy

nem sokára tuti talál valakit magának. Én nem akarok mellette lenni, amikor ez megtörténik, de elhagyni is fájna.

Sziasztok! Tudom, hogy hosszú, de olvassátok el, fontos lenne, ha normális választ kapnék.

Olyan szar belegondolni, hogy nem én fogom elvenni a szüzességét, nem én leszek az, akit ölelget, puszilgat stb.

Nagyon szar most nekem. Ő most 16 éves, én pedig 17. 3 hónapig jártunk, 2 hónapig tartottunk "szünetet", aztán

történt a szakítás... Azóta is szeret, de nem úgy, ahogy nekem jól esne. :(


2014. ápr. 13. 14:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki hogy te még ÚGY szereted és hogy szeretnél még egy eséjt...
2014. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy tudja, hogy én még mindig szeretem és már 1000x átrágtuk, hogy nem hiszi, hogy lehet akármi is köztünk. A másik meg, hogy pont azért, mert tud róla, hogy szeretem, nem enged magához olyan közel, mint eddig, nem az a szokásos fiú-lány barátság már.. :///
2014. ápr. 13. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen "se veled, se nélküled" kapcsolatokat csak te tudod megoldani. A megoldást neked kell kitalálnod.
2014. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!