Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ha elhagynak egy ráadásul szebbért?

Figyelt kérdés

7,5 év után elhagyott az élettársam, egy kolléganőjébe szeretett bele.

Szép nő vagyok, de a lány nálam 6 évvel fiatalabb, szép, nagymellű.

Van ovis gyerek, semmi nem érdekli csak a farka vezeti képes mindent itthagyni és csövesen távozni csak hogy a nővel lehessen.

Nézegetem a facebookon a csaj képeit nem hinném hogy nagyságrendekkel szebb lenne nálam.


2013. máj. 26. 11:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon sehogy, az idő majd segít felejteni! Kitartás!
2013. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szebb vagy nem? Mindenesetre fiatalabb. A pasik nem is azért lépnek félre mert egy másik nő szebb vagy jobb, hanem mert más. És ez elég nekik.
2013. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

na engem már 18 évesen elhagyott a pasim 1 15 évesért.

aztán a csaj 17 lett, őt is elhagyta, egy 16 évesért.

a vicc, hogy én huszonévesen is annyinak nézek ki, mint ők.

nem a külső számít, hanem hogy ők ott voltak vele mindennap egy suliban (a te pasiddal a munkahelyen) állandóan ott riszálták magukat, míg te kb. csak este láttad.

na ezért örülök, hogy a mostani párom buszsofőr, ott nincs csábítás, a női munkatárs 60 éves katonás stílusú tüsihajú :D

2013. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom szebb e... más típus de szép nő. De én is az vagyok. Én 28 a csaj 22, a pasi 28 . Azt gondolom azért felvehetném a versenyt vele de ha elhagynak érte akkor nem tudom.

Az ember nem dobja el a családját ha nem érzi hogy ez más jobb szebb stb :/

2013. máj. 26. 11:48
 5/36 A kérdező kommentje:

2. Más a félrelépés meg az ha elhagynak.

Ha félrelép a pasim egészségére csak ne tudjam meg. Sosem nyomoztam utána hogy amikor hajnali 2 ig kocsmázott a spankaival tényleg ott volt e vagy sem. Nem volt semmi gyanús, gyanús telefonhívások, stb semmi így nem foglalkoztam ezzel. De elhagyni más, az több nyilván...

2013. máj. 26. 11:51
 6/36 anonim ***** válasza:
Engem mindig a nálam idősebb nők vonzottak.
2013. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
szia , küldenél privatban kepet, magadrol es a norol egyarant? tenlyeg kivancsi vagyok mi visz egy pasit erre, mert korulottem is sok ilyen taho van. 25N
2013. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Küldök arcképet meg rendeset is. Frisset. És öszintén :) mert az h a barátaim szerint hülye az egy dolog de egy kivülálló idegen véleménye is érdekelne.
2013. máj. 26. 12:19
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak az a kérdés, hogy tőled mit nem kapott meg a kapcsolatban, mert a külső csak egy dolog.
2013. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!