Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akibe nagyon bele esetem... Érzem hogy tetszem neki de mégis hogyan mondjam el neki? Ő olyan mint egy kisgyerek. Nem tudom hogy hogyan reagálna. És nagyon félek a választól! Mit csináljak?

2014. máj. 2. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Átöleled, megpuszilod az arcát, és annyit mondasz, hogy "szeretlek".
2014. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem muszáj rögtön a lényegre térni.
2014. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszi :D de én nem merek ilyeneket csinálni. Én nagyon félős vagyok
2014. máj. 2. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
I LOVE YOU BABY!!!!!!
2014. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:DD köszii
2014. máj. 2. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyenes beszéd és kész! A fiúk/férfiak nem értenek a jelekből/utalásokból. Aztán, hogy Ő mit kezd ezzel, azt majd meglátod. Sok sikert!
2014. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Se szó se beszéd csak ajd egy óriási cupanós puszit az arcára , sztem nem kell félned töle ha tetszel neki biztos nem utasítja vissza , bátornak kell lenned enyi van egy jó mondás "az élet mindent csak egyszer kinál" mindenre 1× van lehetöség elhalasztod azt az egy alkalmat soha töbé nem lesz alkalmad majd mindig eszedbe jut hogy olyan boldog lennék ha akkor meg mertem volna tenni
2014. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amúgy hány éves vagy? Könnyebben lehet válaszolni :DD
2015. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!