Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy nálam 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy nálam 25 évvel idősebb férfit szeretek? (20,45) Szeret engem, saját bevallása szerint ilyet még sosem érzett annak ellenére, hogy volt már felesége. Szeretjük egymást, de tudjuk hogy nem helyes, és ez mindkettőnknek fájdalmat okoz.

Figyelt kérdés
Szerinte a megoldás ha munkát vált és elköltözik a nagynénémtől a többit majd az idő megoldja, bár rettenetesen fájni fog egy ideig. Más lenne a véleménye ha tudná hogy én is teljesen odáig vagyok érte? Nem akarom hogy elmenjen. Emellett a szüleim erősen elleneznék a dolgot. Teljesen össze vagyok zavarodva és nem merem neki bevallani hogy én is szeretem. Mit tehetek egy ilyen helyzetben?

2014. máj. 2. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem beteges ez. Ha ő tetszik , akkor szeressétek egymást.

Bár vigyázni kell a pasik azon kijelentésére, hogy ilyet még sosem érzett. Kívánom,hogy őszintén mondja!

2014. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A rajongas miatt most nem erzed,de a generacios kulonbsegek miatt hosszutavon problemaitok lesznek . Persze ne legyen igazam ..
2014. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szia. Én hasonló helyzetben vagyok.. csak az én párom meg közöttem 14 év különbség. Én 17 vagyok ő 31... mégis szeretjük egymást és soha nem voltam még boldogabb. Hidd el a szüleid előtt utóbb megbékélnek, ne add fel. Ja, és ne foglalkozz mások véleményével! Szerintem mond el neki mit érzel.. legyél vele őszinte! Sok sikert.
2014. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen ez a generációs probléma, hát nem tudom, majd lesz aminek lennie kell :)
2014. máj. 5. 15:25
 15/16 anonim ***** válasza:
20-30 éves korkülönbséggel is élnek boldogan párok együtt, persze, csak addig, amíg a férfinak van mit tejbe aprítani:) Ha elfogyott a lóvé, akor jöhet a fiatalabb pasi:)
2014. okt. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 rika31 ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem baj. Ha mindketten függetlenek vagytok, és mivel már Te is nagykorú vagy legyetek nyugodtan szerelmesek.

A szerelem nem korfüggő, és ne tegyétek tönkre azzal, hogy ennyi aggodalommal. Éljétek meg, és legyetek boldogok.

2021. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!