Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy év után normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után normális, hogy elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés
Vele akarom leélni az életemet, soha senkit nem szerettem még ennyire, de az utóbbi pár hétben gyakran elbizonytalanodok. Sokat stresszelünk, mert lakást keresünk éppen, de másfél hetente szexelünk, amit már nagyon nem tartok normálisnak (főleg hogy én 18 vagyok, ő meg 20). Az előbb ahogy ránéztem, úgy éreztem, hogy nem kéne tovább folytassuk és nem kéne már vele menjek az új lakásba. Egyébként elképesztően szerelmes vagyok belé és szeretem még legjobb barátként is, és eddig elképzelhetetlennek tartottam hogy nélküle éljek. Szívből remélem hogy normális néha ilyet érezni, még akkor is ha szerelmes az ember..

2014. máj. 5. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
2014. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az ilyen nagyobb döntések előtt igen :) És a veszekedések is a párkapcsolat részei :) Az igazi kérdés az szerintem az lenne hogy továbbra is képes vagy vele élni és megbeszélni a problémáidat vagy sem ? Amit pedig neked kell eldönteni :) Főleg ha szereted akkor mindenképpen oldjátok meg mert később csak még rosszabb lesz
2014. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!