Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk segítségét várom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk segítségét várom! Mit tegyek ha a legjobb fiúbarátom bevallotta nekem h szeret, de én nem szeretném ha emiatt a barátságunk sérülne? Én csak barátként tekintek rá L/16

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy az egyenes a legjobb út ilyen helyzetben. Mondd el neki ezt, így, ahogy leírtad a kérdésben, ha a legjobb barátod, akkor meg kell értenie.
2014. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam, csak a fiúként. A csaj azt mondta, hogy számára mint barát vagyok fontos, meg, hogy szeret de mint a bátyját...

Hát igen nem esik jól, meg hát mit tehetek, nem keresem, akkor az nekem fáj, vagy próbálkozok de ő nem lép, akkor az neki is fáj és mivel szeretem ezért nekem is.

Ilyenkor nincs jó megoldás...

2014. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én is sajna hasonló hejzetben vagyok immáron 9 hónapja:( Beleszerettem egy nálam 2 évvel idősebb lányba, elmondtam neki, és olyan válaszokat kaptam, h ő sose lesz az enyém, meg korkülönbség, csak barátként tud rám tekinteni, de én csak mostanra fogtam fel az egészet. Hétvégén mondtam neki h ne találkozzunk ne beszéljünk többet, de amint leírtam neki elbőgtem magam mint egy pisis és most is hiányzik mint állat és nemtom h mitévő legyek :'(
2014. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
13. 20/f
2014. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 szelepke ***** válasza:
0%
A ti korotokban ez még csak annyit jelent,hogy meg szeretne húzni...
2014. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mint ha idősebb korban mást jelentene.
2014. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

13.-as válaszoló, ugyan ez van velem is. Én két napja írtam ezt le neki, de én is elsírtam magam utána. Azóta próbálok nem gondolni rá és nem is beszélek vele. De nemtudom meddig bírom még, nagyon rossz helyzet:/

16/F

2014. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
BOGI TUTI HOGY TE VAGY AZ UGYE!!!!!!!!
2014. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!