Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátom?

Figyelt kérdés
7 éves kapcsolatunk volt, én szakítottam végül, mert tudtam, hogy nem szeret. De nem bírom elengedni - én még szeretem - tartjuk a kapcsolatot. Úgy tűnik, ő is örül ennek, érdeklem, kérdez a terveimről. Írta egyszer azt is, hogy hiányzom neki, szeret még, stb… Ugyanakkor olyat is írt már "mindegy, mert már semmi közünk egymáshoz", "nem érdekel mit csinálsz, csinálj amit akarsz, csinálj kisgyerekeket" (mert megírtam, hogy én lassan kisbabákat szerettem volna tőle). Egyszer, mikor felkerestem az albérletében, de nem volt épp otthon, utána azt írta, örült, hogy ma akartam találkozni vele, de a következő mondataiban meg: "Amúgy milyen ember vagy te? Fél éve együtt vagy valakivel, és ezt csinálod a háta mögött?". Én már másik kapcsolatban vagyok pár hónapja, de a volt barátomat szeretem, és vele szeretnék lenni. De én úgy tudom, ő már mást szeret évek óta, talán vele is levelezik, nem tudom… Miért játszik velem?

2014. máj. 9. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy könnyebb lenne az ember élete, ha addig nem kezdene újba, míg a másikat le nem zárta? Emiatt, ha kiderül majd a jelenlegnél, hogy exed után koslatsz, kö csöggé változik ő is és továbbadja majd ezt másnak, más meg megint másnak. Bameg!
2014. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "úgy tudod" ? Amiatt szakítottál vele, miközben még szereted, ami közel sem biztos? Ne csodálkozz, ha megsértődött ezen.
2014. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És te miért játszol az új barátoddal?
2014. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem játszom vele, őszintén megmondtam, hogy én tudom, hogy nem szeret, de belehalnék, ha nem tudhatnám ezután, hogy mi van vele.
2014. máj. 9. 17:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, te miért játszol a mostani barátoddal?
2014. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Arra értettem, hogy te most együtt vagy egy új pasival, akit nem szeretsz. De gondolom erről ő nem tud.
2014. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A mostani párom tudja, hogy milyen volt a kapcsolatom az előzővel, de ő igazán szeret, és nem zavarja, ha még beszélek a volt barátommal, hiszen 7 évig voltam vele!
2014. máj. 9. 17:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Az addig oké, hogy nem zavarja, ha beszéltek, de állítom gőze sincs arról, hogy te még szereted. Én egyszer már jártam így, mint a mostani pasid, azóta megtanultam, ha a nő ragaszkodik ahhoz, hogy beszéljen az exével tök mindegy mennyi idő után is, akkor ott vaj van a fül mögött.
2014. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És egyáltalán, te miért vagy egy olyan kapcsolatban, ami egyoldalú? Nem hiszem el, hogy a mostanit nem zavarja, hogy te más után epekedsz.
2014. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem epekedek, de fontos nekem, mint ember. Én szakítottam vele.
2014. máj. 9. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!