Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kikészülök a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kikészülök a barátom viselkedésétől, mit tegyek? Nem bírom tovább. (lent)

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, ő 30. Én még iskolába járok, ő dolgozik, illetve engem a szüleim támogatnak ha nincs elég pénzünk (csak mert sulis vagyok még). Barátom mostanában nagyon ideges, mert nincs pénzünk, hisztis egész nap a hitelei miatt. Elmaradozik a szex is köztünk, heti 1x jó ha van, mert máskor fáradt (12 órát dolgozik, meg is értem, de régebben sokkal több kedve volt... most még idegbeteg is hozzá). Megcsinálok valamit neki, veszek le pénzt vagy valami, régebben mindig jött adott puszit hogy köszönöm. Mai nap egész nap itthon volt, puszit úgy kell "kikönyörögni", megölelni meg egyszer se ölelt meg... Most este vártam, hátha szexelünk, erre közölte hogy ma korán alszik és 21.30kor elaludt... Kicsit nehezményeztem mert beszéltük hogy nézünk filmet, de mondta hogy nem, ő alszik. Mondom jól van... :( Úgy érzem nem foglalkozik velem, csak ha muszáj vagy már p*nci hiánya van... Különben nem szokott már hozzám bújni csak úgy. Megértem hogy zárkózott, 1 éve együtt élünk, és egy kezemen meg tudnám számolni hányszor voltunk kettesben valahol, ez is a pénzhiány miatt van... És ez őt sokkal jobban nyomasztja mint engem. Ma kijelentette, hogy ez neki ide bezárva (egy kis falu) nem is élet... Mindemellett biztos vagyok benne, hogy szeret, hiszen költözés előtt állunk, azzal sok problémánk megoldódna, hiszen városba költözünk nyáron. Több lesz a program stb. De addig én így megőrülök. Nem érzem magam nőnek mellette, nem értem hogy kíván, és általában azt sem hogy szeret. Mindig fáradt, mondjuk a kutyasétáltatást is ilyen indokkal kerüli ki, ami amúgy tök jó közös program lenne. Én próbálom szeretni őt, de úgy érzem ellök magától a viselkedésével, szerintem értitek miért. Próbálom megérteni és támogatni és megérteni őt, de nem hagyja. Hazaér a munkából, leül a gép elé... Ma meg közölte, hogy őt nagyon zavarja ha fáradt én meg beszélni akarok hozzá. Végülis tök abnormális hogy egy pár 19-20 óra körül vált egymással pár szót. Nem tudom mit vár el tőlem. Tényleg nem. Mintha csak valami tárgy lennék aki takarít, kaját csinál, meg lehet vele szexelni, de amúgy ne beszéljen, csak készenlétben legyen... :( Mit tehetnék? Tudom, hogy nyáron megoldódna a problémák nagy része, de még 2-3 hónap így, összeroppannék. Most is sírtam mikor elaludt. Segítség :(
2014. máj. 8. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Nyaff nyafff nyafff brühühü kapd el a brét mikor alszik és dugd a helyére.Vagy folytasd tovább a nyaff nyaff nyaff brü.....
2014. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az együttélés nem mindig könnyű, és néha meg kell tanulnod csendben, láthatatlannak lenni, akkor segíted a másik embernek a legtöbbet. Ismered a csendes segítség fogalmát?
2014. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Néha? Minden nap amikor nem "kellek" valamire épp? :\ Első, sajnálom hogy nem ment át a dolog!
2014. máj. 8. 22:53
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Probáld magad lekötni, hagyd a párodat néha magára, hazajön, aztán mond neki hogy nyugodtan pihizzen, te addig el leszel. Vannak olyan emberek akik igénylik, hogy pár órát egyedül lehessenek (mondjuk én vagyok ilyen, imádom a páromat, de muszáj napi szinten 1-2 órát egyedül lennem) akkor kipihizem magam, feltöltödöm. Addig te keress magadnak elfoglaltságot, pl. másik helyiségbe vonulj el, olvass, kössél pulcsit, hallgas fülhallgatóval zenét, net-ez, menj el otthonról, kerékpározz egy nagyot, ilyesmi, feküdj ki napozni.. Legyél vele megértő, most stresszes, főzd meg neki a kedvenc kajáját és most ne kérj tőle semmit. Ne is érzékenykedj, most ez egy ilyen helyzet, ahogy elköltöztök változni fog. Most megértőnek kell lenned vele.
2014. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Értem és de akkor is áll a szex részére a dolog.

2014. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Velem akkor volt ez, amikor rájöttem, hogy nem a megfelelő emberrel vagyok együtt. Szerintem ő is az a kategória, mint a te pasid: az elején megfeszíti magát és törődik veled, hogy megszerezzen, de most, hogy az övé vagy, már elengedheti magát. Ha nem tudsz vele leülni megbeszélni a dolgokat ŐSZINTÉN, akkor ez a kapcsolat kuka, mert nemhogy nem fog változni, de rosszabb lesz. Nem hinném, hogy segíteni fog, ha városba költöztök. Ez csak egy kifogás. Ha ketten nem tudjátok megoldani ezt a problémát, akkor a város nem fog segíteni.
2014. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

12 órát melózik,ez kb megmagyaráz mindent.

ez munkaritmus méghozzá sz-arét-húgyért megöli,elpusztítja a testet és a lelket.

ilyen feltételek mellett én is csak arra tudnék gondolni,hogy kiverekedjem magam ebből a lehetetlen élethelyzetből.

csak erre tudnék gondolni és minden más másodlagos lenne.

2014. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
4. köszönöm! remélem így lesz. :) Az a baj, hogy egy szoba van, lehetetlen külön lennünk. Munkahelyén is egyedül van egész nap, nincs kihez szólnia, félek hogy még ennél is jobban befordulna. Annyira gyűlölöm már a pénzt... Nekem soha nem számított, ő meg rettenetesen függ tőle. Nekem elég ha van víz, meleg van, és van mit enni mindenkinek. Ő meg... hagyjuk.
2014. máj. 8. 23:06
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos az élet nem egy romantikus film.Attól,hogy egy férfinak más az értékrendje mint egy nőnek,még szeret.Nem egyformák az igenyeitek,meg az ertekrendetek.Vagy alkalmazkodtok,vagy engedsz. :( .
2014. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávon napi 12 óra meló nagyon ki tudja készíteni az embert, az lenne a csoda, ha nem lenne állandóan fáradt. Valahogy úgy látom, neked fogalmad sem volt, mikor összeköltöztetek úgy, hogy te még suliba jársz, ő dolgozik egyedül és ennyit, ilyen anyagi helyzetben, akkor mi lesz az ára, a következménye.

Nem csodálom, hogy a barátod nem érzi életnek ezt az életet: egy kis faluban napi 12 óra munkával, testileg, lelkileg kimerülten, állandóan fáradtan. Én tudom, átéltem, aki nem volt ilyen helyzetben tartósan, ne is hablatyoljon itt!


Vagy nem bírod tovább és feladod, vagy kitartasz valahogy, de arra számíts, hogy amíg nem költöztök el, vagy nem lesz más, normálisabb munkarendje, vagy nem tudjátok jobban megosztani a terheket, nemigen fog változni a helyzet.

2014. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!