Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom (27) nem borotválkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom (27) nem borotválkozik, csak az arcán. Hogy vehetném rá?

Figyelt kérdés
Igazából nagy elvárásaim nincsenek, azt szeretném hogy a hónalját borotválja legalább. Erre ő azt mondja, hogy olyat csak a nők szoktak meg a transzvesztiták. Próbáltam rávenni, mondtam, hogy kevésbé lenne szagos akkor... mert nagyon izzadós és semmilyen dezodor nem bír ki fél órát sem rajta. De meggyőzhetetlen. Van ötletetek esetleg?
2014. máj. 9. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én mindenképpen megpróbálnám rábírni, mert megmondom őszintén, hogy ez engem eléggé taszítana...
2014. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem borotválja, nincs több szex.
2014. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Hááát én szerintem is ápolatlanság a hónaljkutya, és az intim terület teljes elhanyagoltsága.

Plusz igen, tud ilyen "szag" gondokat is okozni.

Szerintem igénytelen a viselkedése, nem pedig férfias. Ezt mond neki.

2014. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én se borotválnám le a hónaljszőröm senki kedvéért.
2014. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek a barátoddal.
2014. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 PearlDiver ***** válasza:
81%
Te se borotváld egy ideig, és látni fogja hogy milyen érzés neked :D
2014. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek #6-tal.

Amúgy én 34F vagyok és borotválom a hónaljam, főleg nyáron. Nem mindig totál csupasz, de azért nem hónaljkutya.

Sőt még lent is 3 vagy 5mm-essel nyírom. Kb havonta, másfél havonta.

Tapasztalataim szerint a csajok nem csípik a totál dzsungelt. Kopaszra sem kell, de azért durván meg tudna nőni.

2014. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De nem értem, ha valaki izzadós és ezen javítana ha leborotválná a szőrt, akkor miért nem teszi? Akik itt egyetértenek a barátommal azok miért teszik? Mert nem nagy megerőltetés kétszer végighúzni a borotvát ott hetente mondjuk... ettől semmi nem változna, csak hogy nem lenne csupa szőr, meg büdös, izzadt. Mi bajotok ezzel srácok? Szeretném legalább megérteni...


Igazából arra is gondoltam, hogy megmutatom neki milyen ez, azaz én is kinövesztem szépen a hónalj kutyámat... olyankor én is hamarabb szagosodok. Majd meglátná milyen, mert magán nem érzi annyira.

2014. máj. 9. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ha ennyi idősen nincs meg az inger, hogy megtegye fejre is állhatsz akkor se fog változtatni rajta. De próbálkozni persze lehet hátha mégis. Pl nem bújsz hozzá, mert fúj ősember szaga van vagy amit írtál, hogy megmutatod milyen is az ha neked is van.


Nekem barátom a hónalját és az intim helyeken is heti egyszer hajmosáskor leszedi a szőrt, mert őt idegesíti és nem én mondtam neki. Nyáron gyakrabban, akár heti kétszer, mert már jó ideje ő is rájött, hogy az izzadtsággátló szőrtengeren nem hat, plusz azt mondja így kényelmesebb is. Kamaszként azon is gondolkodott, hogy befonja meg ilyen marhaságok.. :D

2014. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
A férfi legyen szőrös, a nő pedig csupasz így természetes.Az arcot alap borotválni, ha nem növesztesz szakállt, és a fanszőrzetet is illik lerövidíteni, de nehogy már elvárja tőlem az asszony, hogy borotváljam a hónaljamat. Utána meg majd a kar és a láb jön és én leszek a kis papucs, aki kiszolgálja.
2014. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!