Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szép vagyok, lányos vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok, lányos vagyok, szeretnek a férfiak, miért vagyok leszbikus? Miért pont velem történt meg? 23L

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 18:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törődj vele, én meg bu zi vagyok. :(
2014. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltad egyáltalán már pasival? Ha nem, akkor gyerünk! ;)
2014. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Írjál aztán megtérítelek!
2014. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már pasival és az lett a vége hogy szerelmes lettem a gyerekének az anyjába. hát köszi :D
2014. máj. 9. 19:05
 15/24 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon megrépáználak kérdező. Íziben! :D
2014. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex lány vagyok ( nem kérek egy privit sem) volt már barátnőm,csókolóztam vele nyilvánosan ,fogtam a kezét is stb ..mint egy normális pár.Az utcán nagyon kevesen bámulnak meg annyira hogy az zavaró legyen,az értelmesebbje meg pont nem foglalkozik ezzel.Ami kaptunk beszólásokat az tulnyomórészt annyi volt pasiktól,hogy szívesen bekerülne a csapatba..de ezt is aranyos nem bunkó stílusban.Szórakozóhelyen volt 1-2 durvább beszólás is de ott beszólnak a részeg hímek a hetero lányoknak is ugyanannyira.Nem ismerem a családodat de az enyémek hamar elfogatták.Most pasival élek de lánnyal ugyanúgy el tudnám képzelni a családalapítást,spermabankból az a gyerek ugyanúgy félig belőlem lenne a szüleim ugyanolyan unokát kapnának,és hogy mi van a lába között annak akivel együttélek az teljesen mindegy nekik,lényeg hogy boldognak lássanak.Az iskolában meg kap beszólást mindenki,a duci,a vékony a magas, a szemüveges, a vékony, stb...ez is inkább alsó tagozatra és általános iskolára jellemző csupán.illetve ha előre fel van készítve ezekre a beszólásokra jól le tudja reagálni és akin látják hogy ez nem zavarja azt nem is heccelik
2014. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a társadalom a nőkkel szemben elnézőbb. Nem gondolom, hogy bármitől is félned kéne.
2014. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem csak te vagy így...

És szerintem is nehezebb lehet felvállalni, ezt a többség úgysem érti meg hogy miért. Én is már pasit rég találtam volna.

18/l

2014. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%

#14 Ez nagyon jó!

Én úgyis két "feleséget" szeretnék, csak attól félek, hogy állandóan veszekednének. Ha nem hagytok ki a szexből, akkor elveszlek téged is. Így akkor senkinek sem kellene tudnia arról, hogy a nőket szereted, és mégis megkapnád, amire vágysz, és én is. Már csak az aszony kell meggyoznunk.

2014. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

ne fogd fel úgy mint egy katasztrófát hisz azzal megnehezíted a saját dolgod! Keress valakit aki hasonló hozzád vagy esetleg tapasztalt,sokat tud a dologról! ez egyáltalán nem baj! szerintem te sem szeretnéd úgy leélni az életed egy pasi mellett h alig bírsz ránézni,kényszerből fekszel le vele és hazudnod kell arról ki is vagy valójában! hidd el nem olyan szörnyű a helyzet itthon sem...nem mondom h csupa vidámság lesz mindig,de ugyanúgy együtt lehetsz egy lánnyal mint egy pasival,akár az utcán is. és attól h szép vagy és lányos nem jelenti azt h nem lehetsz leszbikus. ez egy buta sztereotípia... az pedig h otthon mit szólnak...ha igazán szeretnek a szüleid elfogadják majd mert nekik az a fontos h te boldog légy!

ha gondolod írj nekem nyugodtan! én már egy ideje benne vagyok ebben és ha szeretnéd tudok segíteni is!:)

18/L/L

2014. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!