Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szép vagyok, lányos vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok, lányos vagyok, szeretnek a férfiak, miért vagyok leszbikus? Miért pont velem történt meg? 23L

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 18:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szép vagyok, lányos vagyok, szeretnének a férfiak, de semmi bajom azzal, hogy leszbikus vagyok :)

A normális élet relatív, én nagyon boldog vagyok így. Van egy fantasztikus párom már két éve, akivel elképesztően megértjük egymást, minden tökéletes vele ennyi idő után is :)

A családom elfogadta, bár ez hosszú folyamat volt, mindenki szereti már, családtagként kezelik.

Arra az egyetemre járok ahová akartam, a barátaim kezdettől fogva mindenben támogattak, nem is tudnék szomorú lenni :D

Tervezzük a jövőnket és a tervezésnek van reális alapja...csak azért mert leszbikus vagy ne keserítsd meg a saját életed!

Nem vagy kevesebb másoknál, és boldog életed is lehet ahogy egy heteronak is lehet szomorú!

Szóval ne ilyen borulátóan :)

Az meg kicsit tényleg rossz, hogy az utcán semmit nem lehet csinálni,de kialakulnak olyan apróságok, amiket csak ti ketten értetek, és így nyilvános helyen is ki tudjátok fejezni egymásnak az érzéseiteket.


20/L/L

2014. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Írd már le légyszíves privátban, hogy honnan tudod, hogy a lányok jönnek csak be?

És ez miben nyilvánul meg?

Jobban tetszik egy meztelen nő, stb?!

Amúgy nekem is! 37F

2014. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó kopj már le!
2014. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

nem kellene ennyire adnod mások véleményére..és el fogadnod magad is jó volna.

az életed könnyíted meg ezzel.:)

2014. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!