Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ismerek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerek ilyen lányokat? Ritkák? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

okos,kedves,jó fej,vicces,lehet vele rendesen beszélgetni, legalább 18 évnél idősebb, (én 22 leszek pár hónap múlva)nem dugatta szét magát, normális fiúra vágyik, komoly kapcsolatot szeretne, végre valakivel örökre együtt lenni.

Kérlek, ha nem is az összes, de ha valamennyi tulajdonság rád illik, írj üzenetet.... Annyira jó volna megismerkedni egy hozzám illő lánnyal, akivel szikraszerűen megkedveljük egymást! Budapestiek előnyben, de ha nem laksz messzebb másfél óránál, akkor üsse kő :)

Hogy miért írtam ezt ide? Egyszerűen nincsen olyan társaságom ahol megismerkedhetnék ilyen lányokkal...



2014. máj. 10. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz!
2014. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen lányok nem léteznek. Még férfiban is ritka.
2014. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen ritkák, én is ilyen vagyok igaz van barátom.
2014. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom idáig volt már 5 barátnőm is... Mindig komolyat akartam, hol hosszú volt, hol rövidebb, de mindig sikerült bedőlnöm a bűvös "örökre szeretlek és mindig itt vagyok neked és veled maradok" szövegeknek... Valami sosem kóser és most már nem fogom megvárni hogy valakivel megint összehozzon a sors :D
2014. máj. 10. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan hogy örökre, és én nem is lennék együtt olyannal aki ilyeneket mond.

2. Nem kéne olyan srác -annak ellenére, hogy teljesen rám illik a szöveg,- akinek már 5 barátnője volt.

2014. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor a tulajdonságok mellé az öntelt egoistát is oda biggysztheted misz tökéletesség, ki nem adja ám oda magát akárkinek, és akinek oda is adja, az egy ajándék, és nem kölcsönösség :)
2014. máj. 10. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez bunkóság volt, kérdező. Magadban is kereshetnéd a hibát, ha már öt alkalommal nem jött össze.
2014. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Amélia:) ***** válasza:
Én ilyen vagyok, csak nem akarok ismerkedni:) Szóval léteznek.
2014. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem léteznek! Persze az összes GYK-s csaj ilyen természetesen... szerintük!
2014. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!