Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Barátnőm hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőm hazudik nekem, átver. Én meg bántom sokszor, állandóan veszekszünk, mindig.

Figyelt kérdés
De szeretjük egymást nagyon. Valami megoldás? Neki élni nincs kedve, nekem se sokszor, de én mindig próbálom meggyőzni hogy jobb lesz vagy akármi, de utána vagy ő tesz rossz fát a tűzre vagy én. Sosincs béke, de egymás nélkül se bírjuk ki.Valami megoldás? nem akarok állandóan féltékeny lenni bizalmatlan és szomorú.De nagy részben úgy érzem 80-90% ban én vagyok a hibás.de ha próbálok változni mindig történik valami.

2014. máj. 16. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Házasodjatok össze:D
2014. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok, mióta vagyok együtt és együtt éltek-e?
2014. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már megkérdezted. :)
2014. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg! Ez a péntek mindig ilyen! :-)
2014. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20 mindketten és lassan 1 éve. de egy rohadt g**ci vagyok mer fizikailag bántom ha eldurvul a vita, nem tudok uralkodni magamon. pedig a veszekedések 90%-a az én féltékenységemből van. és érzem rossz vagyok,de meg akarok változni. régen sose voltam ilyen. nem tudom mi történt velem.és meg akarok változni ,próbálok is de édes kevés . mert egy féreg vagyok továbbra is .
2014. máj. 16. 15:08
 6/7 A kérdező kommentje:
nem voltam sose, nemtudom mi történt velem.világ életembe higgadt voltam,nyugodt és mindig utáltam az agressziót,vitát.
2014. máj. 16. 15:13
 7/7 A kérdező kommentje:
*ilyen
2014. máj. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!