Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex vőlegényem megnősül és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex vőlegényem megnősül és ez szíven ütött, miért?

Figyelt kérdés

4 évig voltam együtt a volt vőlegényemmel,nagyon csúnyán hagyott ott,az eljegyzésünk után 2 hónappal,pedig előtte nagy volt a szerelem.Mégis elhagyott és valószínűleg hónapokig csalt a mostani nőjével. Nagy nehezen túltettem magam rajta és most is egy normális párkapcsolatban élek,ami sokkal jobb mint az előző.

Mégis amikor ma meghallottam,hogy a csaj gyereket vár és jövő hónapban esküvő,akkor nagyon rosszul esett.



2014. ápr. 6. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Az EX vőlegényed...
2014. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg nem zártad még le a dolgot. Ideje lenne túllépned rajta!
2014. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert még kúrelnél vele.
2014. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké,hogy az exem, de azért 4 év nem múlik egy nyomtalanul,már nem szeretem,sőt gyűlölöm.
2014. ápr. 6. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos amiatt, hogy neked nem jott ossze, es bosszant, ogy az uj csajnak osszejott az eskuvo.

De ha a mostani kapcsolatod jobb, akkor siman nevess egy jot, (vagy cdak probald meg), hogy a az exvolegenyed most nem bujhat ki a felelosseg alol, ha teherbe ejtette a csajt

2014. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%
A gyűlölet is az érzelmek egy formája, ami azt jelenti, hogy nem közömbös neked. Amennyiben tényleg teljesen túl lennél rajta, teljesen érdektelen lenne számodra és nem váltana ki belőled semmilyen érzelmet. Szarul meg azért érzed magad, mert legbelül rosszul esik, hogy neked 4 év alatt sem sikerült elérned azt amit az új nőjének igen: gyerek és esküvő, nem voltál elég jó neki és ezért esett rosszul.
2014. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már nem szeretem az biztos,de nem felejtem el amit velem művelt.

A jelenlegi párkapcsolatom megerősített és megmutatta milyen ember akarok lenni. ......csak furcsa volt ilyen híreket kapni

2014. ápr. 6. 17:28
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:
Furcsa volt? Miért, mire számítottál, te is megtaláltad a hozzád illő embert, neki is sikerült. Gondoltad papnak áll?
2014. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nem kell,hogy papnak álljon,de elég fura hogy velem 4 évig volt,eljátszotta a hős szerelmest,megcsalt és most azt a csajt veszi el 1 év után.
2014. ápr. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!