Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám kicsit lehúzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kicsit lehúzni az önbizalmát?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal, de néha úgy érzem h nagyon elbizza magát mellettem, én minden kis szar hibáját megbocsájtom neki, mondjuk ő is nekem, de ő nagyon lazára veszi a dolgot.Ezalatt azt értem, hogy nem kedveskedik nekem már úgy mint régen, nem olyan tapintatos velem..,és régen jobban éreztem azt h félt elvesziteni. SOKKAL féltékenyebb volt régen, ami jobban is esett...

Mit tudnék csinálni hogy ne legyen ekkora önbizalma, és ne legyen olyan biztos abban hogy én mindent elnézek neki? Nem akarok szakitani vele, csak rá szeretném vezetni arra hogy vegyen kicsit vissza...



2014. máj. 18. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyitsd ki a szád. Mesterkélés helyett beszélj vele.
2014. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ki kell dobni az ajtón, lássuk visszamászik-e az ablakon...
2014. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen emberre csak az hat,ha elküldöd a francba.Ha szeret,akkor küzdeni fog érted.
2014. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

#3-as pont ezt mondtam én is. Hogy lehet, hogy akkor te 81%-os vagy én meg 56.

Nyomjál már nekem egy kis zöld kezet...pls!

2014. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Költőnő? ***** válasza:
Nem az önbizalmát kell lehúzni hanem őszintén elmondani neki ezt.
2014. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez nem önbizalom hanem benned bìzik jobban meg .Egy példa esetleg hogy mit nézel el neki?
2014. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mutasson több figyelmességet, törődést irányodba pl mondod neki, meg h érezzed, h tisztel, megbecsül téged; meg amit leírtál, ha mondod, gondolom zsír úgy is, olyan formában:))
2014. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Közöld vele értelmesen hogy te mit szeretnél. Ez az elküldés, önbizalom lehúzásos szarság, meg hogy direkt féltékennyé tennéd, azzal csak jól elb..szod a kapcsolatot.
2014. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Volt egyszer olyan is hogy betelt a pohár, mert csalódtam benne, és kidobtam, de 2hónapon keresztül próbált megint visszaszerezni, és hát mivel szeretem, belementem.

Az olyan dolgait nézem el neki, hogy pl egy haverjának a csajára nekem szemtől szembe megmondja h jó nő.., vagy pl egy suliba járunk,és inkább 1-2 szünetbe a haverjaival kimegy cigizni,minthogy velem legyen. Régen ez nem volt rá jellemző. Én voltam az első. Nem zavarnának ezek,ha nem tudnám azt h régen minden pillanatban én voltam nála a legfontosabb.

2014. máj. 18. 14:26
 10/16 BlackSword ***** válasza:
100%
Istenem, de nagy problémák... Azért, mert megmondta, hogy ez vagy az jó nő... Istenem, hűséget fogadott, nem vakságot... Meg kiment a haverjaival rágyújtani... Nagy ügy... Azért mert Te vagy neki, nem jelenti azt hogy Te vagy az egyetlen dolog az életében... Egy kapcsolat nem azt jelenti, hogy nullára le kell építeni a külvilágot... Ugyanolyan fontos vagy neki, mint eddig, és ugyanúgy szeret, csak ne akard megfolytani a kapcsolatotokkal...
2014. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!