Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám kicsit lehúzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kicsit lehúzni az önbizalmát?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal, de néha úgy érzem h nagyon elbizza magát mellettem, én minden kis szar hibáját megbocsájtom neki, mondjuk ő is nekem, de ő nagyon lazára veszi a dolgot.Ezalatt azt értem, hogy nem kedveskedik nekem már úgy mint régen, nem olyan tapintatos velem..,és régen jobban éreztem azt h félt elvesziteni. SOKKAL féltékenyebb volt régen, ami jobban is esett...

Mit tudnék csinálni hogy ne legyen ekkora önbizalma, és ne legyen olyan biztos abban hogy én mindent elnézek neki? Nem akarok szakitani vele, csak rá szeretném vezetni arra hogy vegyen kicsit vissza...



2014. máj. 18. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szabad egy nővel soha elhitetni egy kapcsolatban hogy ő az első, mert onnantól elvárja, és ha egy pillanatra nem így lesz, akkor rögtön kész a baj :D


De ja, ezt felejtik el sokan, hogy attól hogy kapcsolatban vagyunk, még nem csak ketten létezünk a bolygón.

2014. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem is vagytok egymásnak valók!!:D :S:D Felejtsétek el egymást, ha totál elhanyagol, te meg, ha nem is hanyagol el, akkor meg nem vagy vele megértő, hogy nem csak veled akar lenni, a barátaira is szüksége van; rádunt, v több szabadságot akar, szerintem hagyjátok egymást
2014. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Buff 😂😃😃
2014. máj. 18. 18:43
 14/16 anonim ***** válasza:
Egészségedre:) (Gondolom, büfi:))
2014. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Költőnő? ***** válasza:
Kérdező te pasit akarsz v palotapincsit ?
2014. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Gondolom te meg aztán nagyon agyoniskolázott :S:DDDD
2014. máj. 20. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!