Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem figyel rám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem figyel rám a barátom? 18L

Figyelt kérdés
Már csomószor mondtam neki,hogy ez nekem nagyon rosszul esik,és bocsánatot is kér de mégsem változtat rajta. Például ott ülök mellette beszélek hozzá de ő fél mp-re elnéz és nem is hallja amit mondok.Ez nagyon fel tud bosszantani. A másik meg van olyan hogy mondok neki valamit és nem is reagál rá semmit csak egy aha-t. Nem szól hozzá se jót se rosszat..

2014. máj. 18. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy unja a mondanivalódat? De akkorlegalább hozhatna ténát ő...:)
2014. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem csinál mellette esetleg valami mást, mondjuk TV-t néz?
2014. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*akkor legalább, és témát.
2014. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szarik rád ha szeretne akkor odafigyelne rád :D
2014. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
egy példa: beszélgetünk közben be van kapcsolva a tv vagy előtte van egy újság de a szemembe néz és beszélgetünk majd fél mp múlva azon veszem észre magam hogy nem is figyel. Nem is tudom,néz rám de látom rajta hogy nem figyel és ha visszakérdezek nem tudja miről beszéltem!
2014. máj. 18. 21:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mennyi ideje beszélsz és mit mondasz neki. Mert, ha már 3 órája csacsogsz neki a divatról az felér egy kínzással is. :)
2014. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ez pl. tegnap volt. Ülök az ölében mert egy videót mutattam neki you tube-on és aztán a telefonján nézett vmit én meg beszéltem hozzá majd mikor kértem h válaszoljon a kérdésemre akkor azt mondta nem is hallota hogy beszéltem!
2014. máj. 18. 21:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Aha.... szerintem..... mit is kérdeztél? :D
2014. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek a férfiak! Az én párom is ilyen. Ha Tvt nézünk és valami olyan műsor megy ami érdekli, akkor hiába beszélek hozzá, nem figyel oda, v reagál rá és utána azt se tudja, h miről volt szó:) Ezen nem kell megsértődni, mert a férfiak nem tudnak egyszerre 2 fele figyelni :)
2014. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jó, de ha beszélek hozzá és figyel rám és utánna csak fél mp-re mondjuk elnéz valamerre és nem is hallotta , elfelejtette hogy beszélek hozzá az elég idegesítő tud lenni.
2014. máj. 18. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!