Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
2 és féléve együtt vagyok a férjemmel. Van egy 3 hónapos kis fiunk. Nagyon szeretem őket! De valami már nem az igazi, nem a régi. Minden megváltozott. elhanyagol. Igaz hogy dolgozik de amikor itthon van sem szán rám időt. Szeretem de így már nem sokáig leszünk együtt. Szeretnék vele megint boldog lenni...

2014. máj. 19. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen:( Eléggé úgy tűnik, hogy ő nem akarja megoldani.

Legyél kemény és mond meg, hogy muszáj beszélnetek és figyeljen rád, neked ebből már eleged van, hogy nem tudjátok megbeszélni. Ha fontos vagy neki akkor tesz ő is a kapcsolatotokért..

2014. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!