Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akit már rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit már rég óta ismerek, de nem merek vele tovább lépni. Mit kéne tennem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt még belevágnék, hadd mondjam el, hogy nem volt még komolyabb kapcsolatom, és bármennyire is furán hangzik ez a mai világba, de még szűz vagyok (16/f). És még annyit, hogy ő nem egy ku***, és nem meg***** akarom.

Tehát:

Tavaly, mikor elkezdtem a gimit, elég sok barátra tettem szert. Közöttük sok lány is van. Az egyik közülük azonban egy új suliba kényszerült, és mikor elment, már csak néhányan tartottuk vele a kapcsolatot, köztük én is. Nagyon kedveltem őt már az első találkozás óta, mindig volt közös téma, és szerintem ő is bírt engem. Azonban amióta elment, és csak néha találkozunk, kicsit szorosabb lett köztünk a kapcsolat. Napok óta esténként órákat telefonálunk, és hát beleszerettem... Szerintem ő is érez valami komolyabbat, mert ő is egyre inkább érdeklődik irántam. Hogyan lépjek tovább? Nem akarok egy nagyon jó barátot elveszíteni. Egyenlőre csak udvarolgatok neki, de nemsokára szeretnék vele egy randit is össze hozni. Tudom, hogy szereti a figyelmességet, ezért megpróbálok mindent megtenni érte. Abban kérném a segítségetek, hogy hogyan udvaroljak neki? Nem vagyok bő pénztárcájú (ezt ő is tudja) ,de talán többet is érhetnék el nála apróságokkal, mint drágaságokkal. Honnan tudom meg, hogy ő is szerelmes?

Mikor csókolhatom meg először?


Előre is köszönöm, és bocsi, hogy ilyen hosszú lett. (nem véletlenül tudok órákat telefonálni :D )



2014. máj. 19. 17:37
 1/1 Grim13 ***** válasza:
Lépni kell! ha sokáig csinálod átesel a túloldalára a lónak! első randit kár túlszervezni... nem tudom hol élsz de vannak ingyenes programok is, fölég most hogy itt a jó idő de elhívhatod fagyizni, beszélgetés a parkban, hazakíséred, nem csinálsz semmi hülyeséget! köv. alkalommal esetleg egy mozi, vagy egy kerti sütögetés a haverokkal és vele. 3. alkalomra szerintem már egyértelmű hogy mit akarsz és ha benne van akkor ö is azt akarja, ez már lehet valami romantikus pl. egy séta este (ha így nagyon snassz akkor valami kajálós dolog belefér, de valami laza hogy sokat nevessetek), ide már egy szál virágot is vihetsz, a végén meg valami abszolút romantikus zárás legyen: egy tópart, egy híd, kilátó, tudod valami amivel összeköti az egészet és kicsúcsosodik az egész, itt már egy csók is beleférhet ha úgy érzed (ha a beszélgetés is úgy alakul stb.), ilyen randi végén csókolózás szerintem a filmekben van, első alkalommal én egyszer sem a kapualjban csókolóztam (később persze sokszor de az első csók a lányokkal sosem ekkor csattant el, föleg hogy néha az apuka is ott figyel puskával a kezében és ezt ők is tudják), állítólag bejön az a trükk hogy le-le nézel az ajkaira, esetleg kicsit megnyalod a sajátod és ha ö is ilyesmi jeleket ad akkor nyilvánvaló hogy nem fagyit kíván ... eddig egy átlagos zsebpénzből kijön a dolog (de ha kérsz erre a célra az a szülő aki nem ad az tényleg nem tud)
2014. máj. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!