Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi évesen miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi évesen miért nem tudok összehozni egy normális párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Másfél éve nincs senkim, 25 éves lány vagyok. Neten nem ismerkedem és viszonylag kevés férfi ismerősöm van. Elvileg jól nézek ki (ez beképzeltnek tűnik, de kimondom) és kedves, mosolygós szoktam mindenkivel lenni, viszont nem vagyok valami nyitott és laza első beszélgetésekkor. Aki tetszik, azzal végképp nem.:S Ja és azt nézem, hogy a másikban valami megfogjon, nincs kimondott zsánerem.

Másoknak sokszor kb 16 évesen az ölébe hullik a szerelem, hiába zárkózottabbak/rosszabb jelleműek nálam. Engem meg elkerül.

Van még valaki így? Mi lehet a gond, amin javíthatnék?



2014. máj. 19. 18:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

:D jahajj.

szóval. nem vagyok még annyira kétségbeesve. biztos valakinek bejön az internetes párkeresés. majd "vén szatyor" 29-30 évesen lehet rátalálok a netre, ha addig sem sikerül megismerkednem valami normálissal a való életben.

az hogy tök jó ismerkedési forma, fene tudja, nekem kell az első benyomás, hangszín, illat stb.

a többieknek köszönöm az eszmefuttatást, neked utolsó meg jó házasságot kívánok, hidd el, nem mindenki talál neten hozzá illőt.

2014. máj. 20. 14:22
 22/23 anonim ***** válasza:

mert akik interneten vannak fent azok nem léteznek a való életben?:D oké


sok szerencsét.

2014. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

(Nem, olyan formában ahogy reklámozzák magukat, nem léteznek valójában. Ha téged kielégít egy adatlap, gratula.)

Ne zavarjon, hogy elástam a csatabárdot, nem gáz....

2014. máj. 20. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!