Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi évesen miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi évesen miért nem tudok összehozni egy normális párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Másfél éve nincs senkim, 25 éves lány vagyok. Neten nem ismerkedem és viszonylag kevés férfi ismerősöm van. Elvileg jól nézek ki (ez beképzeltnek tűnik, de kimondom) és kedves, mosolygós szoktam mindenkivel lenni, viszont nem vagyok valami nyitott és laza első beszélgetésekkor. Aki tetszik, azzal végképp nem.:S Ja és azt nézem, hogy a másikban valami megfogjon, nincs kimondott zsánerem.

Másoknak sokszor kb 16 évesen az ölébe hullik a szerelem, hiába zárkózottabbak/rosszabb jelleműek nálam. Engem meg elkerül.

Van még valaki így? Mi lehet a gond, amin javíthatnék?



2014. máj. 19. 18:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat! Nem várom a csodát, ha tetszik valaki, próbálok nyitni, jelezni, de nem tudok annyira lazán viselkedni, mint bárki mással.

Hogy ridegnek tűnök-e, vagy unottnak, azt nem tudom.

2014. máj. 19. 19:25
 12/23 A kérdező kommentje:

#10-es, köszi a leoltást, már vártam valakit. Mondjuk inkább férfit, mint nőt.

Sajnálom, de nincs kedvem neten alakítani a kapcsolataimat, inkább amíg tehetem, maradok a normálisabb, biztosabb forrásoknál és nem a bizonytalannál, mert neten rengetegen másnak mutatják magukat. Nem siránkozás volt a célom.

Az meg annyira nem izgat, hogy neked bejött a net, ugyanis nem erről tettem fel kérdést.

2014. máj. 19. 19:30
 13/23 anonim ***** válasza:
Hát hajrá, csak ne add fel.
2014. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ok.


Nem érdekel nem érdekel, de ezt tipikusan irigy stílusban írtad...


Ahogy gondolod... akkor szenvedj tovább a szerinted normális párkereséssel. Nehogy véletlenül pont neten találjon rád a boldogság.

Aztán Nehogy akkor jusson eszedbe- 29-30 évesen neten ismerkedni amikor már kiöregedtél, mert akkor persze már a net is jó lesz csak senkinek nem fogsz kelleni. A normálisabb pasik legalábbis már házasok /foglaltak lesznek évek óta.

2014. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én sem tudok kapcsolatot összehozni, igazából semmilyet sem. Neked legalább már volt valakid, nekem még soha senkim. 23/F
2014. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kolosszus22 ***** válasza:

Kb. ugyanez vagyok férfiban, igaz nekem volt már egy-két párkapcsolatom, de hasonló nehézségekkel küzdök, igazából saját magam vagyok a személyiségem miatt a legnagyobb gátló tényező, hab a tortán, hogy alapvetően elég jó pasinak tartanak, viszont nem vagyok egy közvetlen bratyizós, könnyen oldódó típus. Már többször megkaptam, hogy nagyképű bunkónak tartanak, legalábbis amíg meg nem ismernek.

27F

2014. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

:D miért lennék irígy? Mert 25 évesen már házas voltál és neten tudtál csak ismerkedni? Én még pár évig nem akarok házasodni, isten ments.:D Szerintem élőben bátrabb dolog és izgalmasabb is. A másik, h aki szerint a mai világban egy 29-30 éves kiöregedett, az kicsit el van tévedve.

A fiúknak üzenem, h fel a fejjel, elöbb-utóbb csak összejön valami.:) Én igyekszem még nyitottabb lenni, Nektek is ezt tanácsolom, h gyakoroljátok, máshogy nem megy.

2014. máj. 19. 21:20
 18/23 kolosszus22 ***** válasza:
Hmm...így jobban elolvasva a válaszaidat egy kissé ellentmondásos vagy, azt írod bátrabb és izgalmasabb az élő ismerkedés és ez valahol így is van, de a kérdés sem véletlen lett feltéve gondolom, tehát ezek szerint ez neked nem sem nagyon megy. Legyél bátor és izgalmas akkor, hátha összejön úgy! :D
2014. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Így igaz, sok bennem az ellentmondás, mert néha merek, néha nem. Ha nagyon tetszik valaki, akkor többnyire túlságosan visszafogom magam. De inkább szerencsétlenkedem élőben, mint neten. Lehet maradi vagyok, ez van. Meg persze igyekszem változni, hátha igaz néhány okfejtés, amit itt is írtatok páran.

Köszi mindenkinek.:)

2014. máj. 19. 23:01
 20/23 anonim ***** válasza:

" azt írod bátrabb és izgalmasabb az élő ismerkedés és ez valahol így is van, de a kérdés sem véletlen lett feltéve gondolom, tehát ezek szerint ez neked nem sem nagyon megy."


Nem megy neki élőben...azért tette fel a kérdést... de azért a netes ismerkedést meg lenézi...süt róla. Nem is értem miért jobb szenvedni, és kihagyni egy tök jó ismerkedési formát...

Amúgy meg mindegy... mindenki úgy él ahogy akar, pedig neki nem jobb élőben ismerkedni, mert feltette a kérdést, tehát akar kapcsolatot...csak nem megy neki.

Csak nem értem miért kell lenézni valamit amit ki se próbált, és rengeteg embernek segített...


Kérdező, egyébként engem is letámadtál. Pedig csak segíteni akartam, hogy lásd összejöhet neten. Boldog lehetnél..de akkor ok. Szalaszd el a lehetőséget.

A te dolgod. De akkor meg minek hisztizel hogy nem vagy képes párt találni ha nem ragadsz meg minden lehetőséget?

2014. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!