Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy az egyik legjobb barátom szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Osztálytársak voltunk gimiben, 8 éve ismerjük egymást és mindig is jóban voltunk, sokat vagyok nála, de nem csak én, az egész baráti kör mindig nála lóg. Viszont mostanában többet vagyunk együtt, van, hogy csak ketten. Gyanúsan kedves és udvarias mindig. Mondjuk eredetileg is udvarias, de régebben mindig olyan megbízhatatlan volt, meg nem foglalkozott velem ennyit. Mindig érdekli, hogy mi van velem, meg minden kis hülyeség, ami senkit sem érdekel. Múltkor voltunk együtt egy buliban, és ott is olyan furcsa volt, nagyon nézett, meg ölelgetett, aztán este mintha simogatta volna a lábamat, de az is lehet, hogy csak simán ott volt a keze és kattogott össze-vissza, ezért mozgott.

A legnagyobb baj az egészben, hogy barátom van 3 éve, aki szintén az osztálytársunk volt, és ők is nagyon jóban vannak. Nagyon szeretem és semmit nem szeretnék a másik sráctól, viszont mint barát, nagyon jól érzem magam vele. A barátomnak pár hete már mondtam ezt, és annyit válaszolt, hogy nem hiszi, hogy így van, de ha mégis, akkor se mondaná el soha a másik srác, úgyhogy ne foglalkozzak vele.

Mit csináljak? Tegyek úgy, mint ha nem vettem volna észre, és várjak, hátha majd elmúlik neki? Vagy csak képzelődök és igaza van a barátomnak?



2014. máj. 19. 18:50
 1/2 zotanbro ***** válasza:
varjal vele
2014. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg várj egy kicsit, de azért ne gondolj bele sok mindent, mert magadat összezavarod és bebeszélhetsz ezáltal dolgokat. Nekem is egy fiú a legjobb haverom, mindig is összebújtunk, karöltve mászkáltunk, de egyáltalán nem szerelmi viszony ez, mert hogy őszinték legyünk, a szexuális vonzalom hiányzik, emiatt nem alakult ki szerelem, de helyette egy jó barátság lett.

Ha érdeklődik felőled, az nem baj, sőt! a legjobb barátodnak tekinted ezáltal gondolom ő is téged és érdeklődik irántad. Ilyenek a barátok. Kicsit húzósabb a fiú-lány barátság, mert ha átmentek egy határon, azon nehezen lehet változtatni. Ne rontsd el a kapcsoltatodat emiatt. Persze, ha idővel tényleg furábban viselkedik veled, akkor szerintem kérdezz rá személyesen. Úgy gondolom, ha tényleg nagyon jóba vagytok meg tudjátok beszélni.

2014. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!