Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igazi szerelem a titkolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi szerelem a titkolózásról szól? Bőv. Lenn. Főként fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Életemben egyszer voltam szerelmes. Épp tegnap olvastam ezen az oldalon, hogy valaki szerint úgy tartható fenn sokáig egy kapcsolat, ha nőknek nem tárulkozunk ki, hogy sosem ismerjen minket meg teljesen, különben megun, és az vezet a kapcsolat végéhez. Tényleg így volna?Egyáltalán milyen az igazi, hosszú kapcsolat? Mivel tartható fenn a láng? Mert örök éltű kapcsolat nem létezik, arra rájöttem. Már másfél éve csak a helyem keresem. Köszi mindenkinek!

2014. máj. 16. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez baromság. A lényeg az, hogy az elején kell ilyennek lenned. Mert a lányok megijednek ha rájuk zúdítod a nagy szerelmet. A másik amiért ilyennek kell lenned az, hogy ha úgy érzik nyeregbe vannak és futsz utánuk akkor nem találnak izgalmasnak. Legyél kiszámíthatatlan, mókás és férfi. Mutasd, hogy te vagy a határozottabb a kettőtök közt.
2014. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!