Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt korban miért nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korban miért nehezebb szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Mikor 18 év alatti éveimet éltem nagyon sok fiúba zúgtam bele, és sok időbe is telt míg túllettem rajtuk. De most hogy így túl vagyok a 20on, vagy sok idő kell hogy 'beleszeressek' valakibe, vagy megunom rövid idő után , és egyáltalán nem megy a dolog. L/23

2014. máj. 22. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok csalódás, illetve a tapasztalat. Félelem az elrontott párkapcsolatokból, esetleg már mindenkiben csak a rosszat látod. Megnyugtatlak, csak rosszabb lesz. Tanulj meg csak szeretetből együtt lenni valakivel, így józanul átláthatod a hibáit is. De vigyázat, legyen benned kompromisszum készség is, ne a tökéletes társat keresd, mert olyan ember nem létezik, aki az összes elvárásodnak meg fog felelni.
2014. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!