Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme megkeresnem őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megkeresnem őt?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Mikor 23 éves voltam, megismerkedtem egy mozgássérült(kerekesszékes, izomsorvadásos) sráccal. Ő is 23 volt akkor.

Nagyon tetszettem neki és ő is nekem. Egymásba szerettünk és kapcsolat lett belőle.

Sajnos én hibáztam, megcsaltam az érettségi találkozómon.

Elmondtam neki, de szakított velem.


Eltelt öt év, és most jöttem rá igazán, hogy mit is veszítettem. Volt azóta is jó kapcsolatom, de soha senki mellett nem voltam olyan boldog mint vele, soha senki mellett nem éreztem magam annyira nőnek mint mellette. Mindent megadott nekem amire szükségem volt. Érzelmileg is, és az ágyban sem volt gond, sőt.


Tiszta szívéből őszintén szeretett.


Szerintetek van értelme felkeresnem és újra bocsánatot kérnem? Lehet ebből még kapcsolat?



2014. máj. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg, én a helyedben azt tenném. :)
2014. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
,,de soha senki mellett nem voltam olyan boldog mint vele, soha senki mellett nem éreztem magam annyira nőnek mint mellette" - ezek alapján én úgy gondolom, hogy mindenképp érdemes lenne megpróbálni. Bánnád, ha meg sem próbálnád. Lehet, hogy nem jön össze, de legalább nem tépnéd magad amiatt, hogy mi lett volna, ha... Én a helyedben az 5 eltelt év ellenére is megpróbálnám felvenni vele a kapcsolatot a fent idézett sorokból kifolyólag.
2014. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csalod meg újra, akkor igen. :)
2014. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló jó a szamár is? Én picit szégyellném magam a helyedben hogy ha valaki ennyire oda adó volt szeretett és te képes voltál megcsalni. Meg is érdemled ha ő már boldog és túltette magát rajtad. Remélem Ő boldogabb mint te.
2014. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!